Reklama

Cougar Town: Miasto kocic

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 66
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przyjaciółki znowu razem

W drugim sezonie serialu "Cougar Town: Miasto kocic", który od stycznia będziemy mogli oglądać w kanale Fox Life, znane z serialu "Przyjaciele", Courteney Cox i Jennifer Aniston, znów zagrają w duecie.

Courteney Cox, która za rolę w "Cougar Town: Miasto kocic" otrzymała nominację do Złotego Globu, wciela się w postać Jules Cobb - niedawno rozwiedzionej kobiety po czterdziestce, wychowującej kilkunastoletniego syna.

Reklama

Na co dzień Jules stawia czoła często wesołym wyzwaniom, problemom i pokusom w nowym rozdziale swojego życia.

W drugim sezonie zobaczymy Jennifer Aniston, która wystąpi gościnnie obok swojej wieloletniej przyjaciółki Courteney Cox, w premierowym odcinku. Jules od razu odnajduje wspólny język z Glenn (Aniston), swoją nową psychoterapeutką dopóki nie odkrywa godnej pożałowania, lecz bardzo zabawnej prawdy o jej metodach leczenia; Ellie robi się zazdrosna o ich nagłą przyjaźń.

W drugim sezonie będziemy śledzić rozwój związku Jules i Graysona. Travis wybiera się na studia i wyprowadza się z domu co jest dla Jules ciężkim przeżyciem ale oczywiście jak zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciół.

Drugi sezon "Cougar Town: Miasto kocic" będzie emitowany co niedzielę, od 2 stycznia 2011 roku, o godz. 21:00 i 21:30 (po dwa odcinki) w Fox Life.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cougar Town: Miasto koci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje