Reklama

Cloak & Dagger

Cloak & Dagger

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 2
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cloak & Dagger": Debiut Mayhem. Czy połączy siły z bohaterami?

Premiera drugiego sezonu "Cloak & Dagger" już za niedługo. Co czeka nas w nowej odsłonie przygód Tandy i Tyrone'a?

Mayhem (Emma Lahana) to nowa-stara postać, która pomoże Tandy (Olivia Holt) i Tyrone'owi (Aubrey Joseph) w walce z przestępczością w Luizjanie.

Reklama

W jednym z wywiadów z aktorami dowiedzieliśmy się nieco szczegółów na temat nowej serii.

"To naprawdę świetne uczucie, kiedy słyszysz, że ludziom podoba się twój serial" - mówi Emma Lahana, wcielająca się w postać detektyw Brigid O’Reilly/Mayhem. "Kiedy widzowie zauważają różne odwołania... Udział w tym projekcie jest niezwykle ekscytujący".

Joe Pokaski, twórca "Marvel's Cloak & Dagger", zdradza z kolei co nieco na temat tego, co czeka bohaterów w nowym sezonie.

"I Tandy, i Ty posiadają niezwykłe moce i zaczynają powoli rozumieć, że spoczywa na nich pewna odpowiedzialność. Nie wzorujemy się dokładnie na przygodach Spidermana, ale uważam, że nasi bohaterowie starają się uczynić świat lepszym miejscem. To historia spod szyldu Marvela, więc w ogólnym rozrachunku ich sytuacja ze złej zmienia się w jeszcze gorszą".

Premiera drugiego sezonu została zaplanowana na 4 kwietnia. Jak na razie nie wiadomo, czy serial zostanie wyemitowany w Polsce. Pierwsza seria była dostępna na Showmaxie.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje