Cień i kość Shadow and Bone
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 12
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cień i kość": Czego fani mogą się spodziewać w drugim sezonie? Premiera wkrótce

Już 15 marca fani serii "Cień i kość" będą mogli obejrzeć nowe odcinki drugiego sezonu na platformie Netflix. Co czeka bohaterów światowego hitu i czego widzowie mogą się spodziewać w najnowszej odsłonie?

"Cień i kość": O czym jest serial?

Serial "Cień i kość" na podstawie bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo o uniwersum Griszów, jest osadzony w rozdartym wojną świecie, a jego główną bohaterką jest osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej kraju. 

Ponad 55 milionów gospodarstw domowych zdecydowało się obejrzeć serial "Cień i kość" w ciągu pierwszych 28 dni od jego premiery. Serial znalazł się w TOP 10 w 93 krajach na całym świecie i zajął pierwsze miejsce w 79 krajach, w tym w Australii, Brazylii, Niemczech, Rosji, Hiszpanii, RPA i USA.

Reklama

"Cień i kość": Wkrótce premiera drugiego sezonu

Netflix opublikował w mediach społecznościowych film, zapowiadający premierę drugiego sezonu. Nowe odcinki pojawią się już 16 marca. Czego fani mogą się spodziewać? 

"Cień i kość": Co wydarzy się w drugim sezonie?

W drugim sezonie "Cienia i kości" Alina Starkov musi uciekać. Dla jednych jest światłem nadziei, a dla innych — podejrzaną zdrajczynią. Ona ma jednak jasny cel — zniszczyć Fałdę Cienia i ocalić Ravkę przed zniszczeniem. Tymczasem jednak Kirigan powraca, aby dokończyć swoje dzieło. Generał, wspierany przez siejącą postrach armię nowych potworów, których — jak się wydaje — nie da się pokonać, i przerażających griszów z nowego zaciągu, jest bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek. Aby z nim wygrać, Alina i Mal zbierają nowych, potężnych sojuszników i wyruszają w transkontynentalną podróż, aby odnaleźć dwa mityczne stworzenia, które spotęgują jej moce. 

Z kolei w Ketterdamie Wrony muszą zawiązać nowe sojusze, bo przychodzi im walczyć ze starymi rywalami i wyjaśnić jeszcze dawniejsze zatargi, które zagrażają nie tylko ich miejscu w Baryłce, lecz samemu ich życiu. Gdy dostaną szansę na zabójczy skok, po raz kolejny przyjdzie im stanąć naprzeciw legendarnej Przywoływaczki Słońca. 

"Cień i kość": Obsada

W drugim sezonie ponownie zobaczymy: Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archiego Renauxa (Malyen Oretsev), Freddy'ego Cartera (Kaz Brekker), Amitę Suman (Inej), Kita Younga (Jesper Fahey), Bena Barnesa (Generał Kirigan), Danielle Galligan (Nina Zenik) i Calahana Skogmana (Matthias Helvar).

Do obsady drugiego sezonu dołączyli: Lewis Tan ("Kraina bezprawia", "Mortal Kombat"), Anna Leong Brophy ("Back"), Patrick Gibson ("The OA") i Jack Wolfe ("Wiedźmin") .

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Cień i kość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama