Reklama

"Cień": Historia tajemniczego mściciela

W Polsat Box Go dostępna jest kolejna pasjonująca pozycja dla fanów seriali kryminalnych. „Cień”, w reżyserii Mariusza Wojaczka, to historia byłego policjanta, który sfingował własną śmierć, aby móc samotnie wymierzać sprawiedliwość wszędzie tam, gdzie zawiódł system śledczy i sądowniczy. Każdy odcinek to oddzielna historia, w której żyjący w cieniu bohater stara się zrekompensować straty ofiarom nieudolnego systemu

"Cień": Nowy serial kryminalny

"Cień" składa się z 13 odcinków. Każdy z nich to inna, wciągająca historia. W rolę samotnego bohatera, byłego oficera CBŚ, przywracającego ofiarom spokój wcielił się uwielbiany przez widzów Krystian Wieczorek ("M jak miłość", "Komisarz Mama", "Czas honoru", "To nie koniec świata!"). 

W prowadzeniu własnych dochodzeń i monitorowaniu świata przestępczego pomaga mu młoda hakerka z przeszłością o pseudonimie "Szczur", grana przez Malwinę Buss ("Rysa", "Róża", "Najlepszy", Belfer").

W wyniku ich działalności na jaw wychodzą szokujące fakty w sprawach z pozoru już wyjaśnionych, które niszczą życia osobiste albo rujnują kariery.

Reklama

Tytułowy "Cień" znajduje się na celowniku policji. Do odkrycia jego tajemnicy wyznaczono błyskotliwą podkomisarz Edytę Wójcik (Dagmara Bąk znana m.in. z: "Rysy", "Chce się żyć", "Watahy", "Czasu honoru") i młodszego aspiranta Mikołaja Małeckiego (Krzysztof Kwiatkowski, znany m.in. z takich tytułów jak: "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "M jak miłość", "Pierwsza miłość", "Hotel 52"). Kto jest ofiarą, a kto prześladowcą można sprawdzić wyłącznie w serwisie Polsat Box Go.

"Cień": Gdzie oglądać?

Produkcja dostępna jest wyłącznie dla użytkowników serwisu Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium. Cena pakietu to 30 zł/30 dni. Serial można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl, a także w aplikacji: na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL