Reklama

Chyłka - Zaginięcie

Chyłka - Kasacja

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chyłka - Zaginięcie", "Szóstka": TVN znów opóźnia emisję seriali

Aż do ostatniego weekendu marca będziemy musieli poczekać na emisję seriali "Chyłka - Zaginięcie" i "Szóstka". TVN ponownie opóźnił datę premiery tych produkcji.

"Chyłka" miała debiutować na antenie stacji 23 lutego, a 24 lutego miała odbyć się premiera "Szóstki".

Reklama

"TVN najwidoczniej uznał, że jest mniej pieniędzy na rynku. Liczą, że nieco później pojawi się ich więcej. Z tego co wiem, obłożenie w lutym nie jest takie duże, jak przewidywali. Takie przesunięcia osłabiają nie tylko samą stację, ale i nasze kampanie" - ocenia menedżer jednego z domów mediowych w rozmowie z portalem Press.

TVN już pod koniec stycznia przesunął te premiery o tydzień. Teraz okazuje się, że widzowie będą musieli poczekać jeszcze dłużej - na "Chyłkę" do 30 marca, a na "Szóstkę" dzień dłużej.

Trzecia z nowości - drugi sezon serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" - zadebiutuje 25 lutego.

W nowej odsłonie "Odwróconych" najważniejszy akcent położony jest na relacje ojców i córek. Akcja rozgrywa się kilkanaście lat po wydarzeniach z sezonu pierwszego.

"Szóstka" opowiada o skomplikowanych relacjach rodzinnych i poświęceniu dla bliskich, a jego tłem są przygotowania do przeszczepu łańcuchowego, w którym mają wziąć udział główni bohaterowie. Reżyserką serialu jest Kinga Dębska, producentką Krystyna Lasoń.

"Chyłka - Zaginięcie" to historia zdolnej, bezkompromisowej, odważnej i niepokornej adwokat - Joanny Chyłki (Magdalena Cielecka ). W prawniczym świecie pełnym mężczyzn  w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmują się obrony małżeństwa.


 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje