Reklama

Chyłka - Zaginięcie

Chyłka - Kasacja

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chyłka-Rewizja": Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu!

"Chyłka-Rewizja" - taki tytuł będzie nosić będzie trzeci sezon serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza. Fabuła skupi się na sprawie podwójnego morderstwa, w którą zaangażowana zostanie bohaterka. W rolach głównych powrócą Magdalena Cielecka oraz Filip Pławiak.

Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original rozpoczęły się w połowie lutego w Warszawie. Do obsady znanej z "Zaginięcia" oraz "Kasacji" dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Klara.

Reklama

Tym razem Joanna Chyłka musi zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient, po stracie żony i córki, ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego.  W międzyczasie staje się jednak głównym podejrzanym w sprawie.

"Serial zyskał już wierne grono wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na trzeci sezon. W "Rewizji" odsłonimy kolejne oblicze naszej bohaterki. Jej zmagania w życiu osobistym okażą się równie interesujące co wyzwania na sali sądowej. Jedno jest pewne - Chyłka na pewno nie przestanie zaskakiwać" - mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje