Chyłka Zaginięcie/ Kasacja/ Rewizja/ Inwigilacja/ Oskarżenie
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 720
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chyłka" wkrótce na HBO Max. Od kiedy oglądać?

Niedawno na platformie HBO Max pojawił się serial "Szadź". Wkrótce do biblioteki zostanie dodany kolejny polski serial Playera. Tym razem będzie to "Chyłka" z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Zdradzamy, od kiedy oglądać.

"Chyłka" to serialowa adaptacja bestsellerowych powieści autorstwa Remigiusza Mroza. Główną bohaterką jest tytułowa Chyłka, przebojowa i niekonwencjonalna prawniczka. W tę postać brawurowo wcieliła się znana aktorka teatralna i filmowa Magdalena Cielecka. Na ekranie towarzyszył jej aplikant Kordian "Zordon" Oryński, którego zagrał Filip Pławiak. W serialu wystąpili również m.in.: Katarzyna Warnke, Michał Żurawski, Jakub Gierszał, Jacek Koman i Piotr Głowacki.

Reklama

Książkowa historia liczy sobie aż 14 tomów, jej telewizyjna wersja ma pięć sezonów. Pierwsza odsłona, która zadebiutowała na platformie Player w grudniu 2018 roku, okazała się ogromnym sukcesem. Historia Joanny Chyłki i towarzyszącego jej aplikanta Oryńskiego była wówczas najchętniej oglądaną produkcją oryginalną w historii serwisu.

"Chyłka" wkrótce na HBO MAX

"Chyłka" jest kolejny serialem Playera (po "Szadzi"), który wkrótce trafi na platformę HBO Max. Najpierw ukażą się dwa pierwsze sezony produkcji. Pierwsza odsłona przedstawia historię rodziny Szlezyngierów i ich zaginionej córki. Gdy stają się głównymi podejrzanymi, Chyłka wraz z Zordonem wciela się w rolę ich adwokatki.

W drugim sezonie prawnicy z Kancelarii Żelazny & McVay podejmują się obrony Piotra Langera Juniora, oskarżonego o brutalne morderstwo. 

"Chyłka" dostępna na HBO Max od 7 marca.

Czytaj więcej: Kultowy serial wszech czasów wiosną trafi na Netflix

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Chyłka | Max: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy