Chyłka Zaginięcie/ Kasacja/ Rewizja/ Inwigilacja/ Oskarżenie
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chyłka": To koniec serialu! Nowy sezon już w listopadzie

Piąty sezon popularnego serialu "Chyłka" pojawi się w serwisie player.pl już w listopadzie. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, nowy sezon oparty jest o szósty tom serii Remigiusza Mroza i nosi tytuł "Oskarżenie". Będzie to ostatnia część produkcji Player Original.

Nowy sezon "Chyłki" już w listopadzie!Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, fani serialu "Chyłka" mogą liczyć na powrót Magdaleny Cieleckiej w głównej roli. W ostatnim sezonie produkcji Player Original nie zabraknie także Filipa Pławiaka, który ponownie wcieli się w postać Kordiana Oryńskiego, Jakuba Gierszała jako Piotra Langera, Piotra Żurawskiego w roli "Kormaka", a także Ireneusza Czopa i Szymona Bobrowskiego.

"Chyłka - Oskarżenie" ma być ostatnią częścią serii. Według portalu producenci nigdy nie zakładali, że uda im się zekranizować wszystkie części popularnej serii polskiego pisarza. Dodatkowo na decyzję o zakończeniu pracy nad serialem wpływ miała sama odtwórczyni głównej roli.


Czwarty sezon "Chyłki" w TVN


Od premiery ostatniego sezonu serialu dzieli nas ponad miesiąc. Fani produkcji nie będą mogli jednak narzekać na nudę, bo już 6 września o 21:30 na antenie TVN pojawi się pierwszy odcinek czwartego sezonu "Chyłki"!
Zobacz też: Izabela Małysz i Adam Małysz: Karolina Małysz szczerze o ślubie! Tak będzie wyglądał

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy