Chyłka Zaginięcie/ Kasacja/ Rewizja/ Inwigilacja/ Oskarżenie
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chyłka - Oskarżenie" pod koniec lutego w TVN. To ostatni sezon serii

"Chyłka - Oskarżenie" czyli ostatni sezon popularnej serii o niekonwencjonalnej prawniczce zostanie wyemitowany w TVN. Widzowie będą mogli oglądać serial od 27 lutego w każdy poniedziałek o godz. 21.30.

"Chyłka": Hit TVN na podstawie książek Remigiusza Mroza

"Chyłka" to adaptacja popularnej kryminalnej powieści Remigiusza Mroza o losach przebojowej i niekonwencjonalnej prawniczki. Widzowie od razu pokochali barwną postać Joanny Chyłki, w którą wcieliła się znana aktorka teatralna i filmowa Magdalena Cielecka. Na ekranie towarzyszył jej aplikant Kordian "Zordon" Oryński, którego zagrał Filip Pławiak.

"Chyłka": Ostatni sezon wiosną w TVN

Jak informuje portal "Wirtualne Media", "Chyłka - Oskarżenie" czyli ostatni sezon serii o przebojowej prawniczce zostanie wyemitowany w TVN. Pierwszy odcinek widzowie będą mogli zobaczyć 27 lutego (poniedziałek) o godz. 21.30.

Reklama

"Chyłka - Oskarżenie" to produkcja Player Original, którą subskrybenci mogli oglądać od listopada 2021 do stycznia 2022 roku. Scenariusz powstał na podstawie "Oskarżenia" Remigiusza Mroza czyli szóstego tomu serii. Joanna Chyłka ma za zadanie rozwiązać sprawę działacza opozycji, oskarżonego o morderstwo czwórki dzieci.

U boku Magdaleny Cieleckiej i Filipa Pławiaka oprócz aktorów z poprzednich sezonów czyli m.in. Jakuba Gierszała czy Ireneusza Czopa, pojawią się nowe twarze. Wśród nich: Jan Englert, Adam Ferency, Ewa Wencel, Małgorzata Potocka, Witold Dębicki, Paweł Kos, Jacek Mikołajczak i Maja Pankiewicz.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Chyłka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy