Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 939
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy romans!

Wierni fani serialu widzieli już różne rzeczy (na przykład Izzie zakochaną w... duchu), więc i takie szaleństwo ich nie zdziwi: możliwe, że April i doktor Stark będą razem.

Przypomnijmy: w ostatnim odcinku Stark (Peter MacNicol) zaprosił młodą stażystkę na kolację. Początkowo dziewczyna jest wręcz skołowana pomysłem, aby iśc na randkę z ekscentrycznym przełożonym. Jednak dziwaczność tego wydarzenia intryguje ją na tyle, że postanawia sprawdzić jak będzie na spotkaniu i godzi się na nie.

Znając zamiłowanie scenarzystów do romantycznych wątków, tę dwójkę czekają nie lada emocje.

"Byliśmy na kilku randkach" - mówi odtwórczyni roli April - Sarah Drew. "Pozna inna stronę doktora i uzna ją za ujmującą. Oboje cieszą się ze swojego towarzystwa. Jednak ich początkująca relacja, nie pozostanie bez komentarza, szczególnie ze strony znajomych April, czyli stażystów" - dodaje aktorka.

Reklama

"Jestem prawie pewna, że April nie straci dziewictwa w tym sezonie. Wiem od scenarzystów, że będzie trzymać cnotę przez spory czas. To będzie piękna historia" - kończy Drew.

Przekonamy się o tym dopiero za miesiąc, gdyż odcinek zatytułowany "This is How We Do It" zostanie wyemitowany 24 marca, natomiast następny - "Song Beneath the Song" będzie musicalowym wydaniem "Chirurgów".

Zobacz materiał na ten temat:

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy