Chirurdzy Grey's Anatomy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 952
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lou Cutell nie żyje

Lou Cutell, utytułowany aktor telewizyjny i filmowy, zmarł w wieku 91. Cutell wystąpił w takich hitach telewizyjnych jak "Kroniki Seinfelda", "Świat w opałach", "Jak poznałem waszą matkę" czy "Chirurdzy" oraz filmach, "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki", "Rodzinka z piekła rodem", "Wielka przygoda Pee Wee Hermana" i "Orły Temidy".

Lou Cutell: Pożegnanie aktora

Informację o śmierci Cutella potwierdził na swoim oficjalnym koncie na Twitterze Pee Wee Herman:

"Lou Cutell, aktor, który grał Niesamowitego Larry'ego w "Wielkiej przygodzie Pee Wee Hermana", zmarł w niedzielę" - napisał aktor.

Herman (aka Paul Reubens) podzielił się także anegdotą o Cutellu z czasów kręcenia filmu, a następnie napisał:

Śmierć Cutella potwierdził także jego wieloletni przyjaciel, Mark Furman, pisząc na Facebooku:

Do tej pory nie ujawniono przyczyny śmierci aktora.

Lou Cutell: Kariera aktorska

Cutell, urodził się w Nowym Jorku w 1930 roku, a karierę rozpoczął 31 lat później na Broadwayu, występując w sztuce "The Young Abe Lincoln".

W telewizji pojawił się po raz pierwszy występując jako Vinnie w "The Dick Van Dyke Show" w 1964 roku, a rok później Cutell zadebiutował na srebrnym ekranie w filmie "Frankenstein Meets the Spacemonster".

Reklama

Aktor przez 60 lat kariery zawodowej wystąpił w wielu serialach telewizyjnych, od "The Wild Wild West" i "The Mary Tyler Moore Show" w latach 60. i 70. po "TJ Hooker" i "Mad About You" w latach 80. i 90.

Jedną z jego najbardziej znaczących ról był proktolog dr Howard "Ass Man" Cooperman w kultowym serialu "Kroniki Seinfelda".

Ostatni raz Cutell pojawił się na ekranie w 2015 roku w "Chirurgach".


swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy