Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 804
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Lekarstwo na nudę

Wakacje w telewizji to jeszcze więcej seriali niż zwykle. Ale jeżeli nie tylko trzymają w napięciu, a są też rozwijające, to można prawie nie wstawać z fotela.

Nie wszyscy mogą spędzić wymarzony i zasłużony urlop w pięknych okolicznościach przyrody. Na szczęście tym odpoczywającym we własnym domu też nuda nie grozi. Wystarczy przejrzeć program telewizyjny i przekonać się, że stacje zadbały o rozrywkę swoich widzów. Polsat postanowił wrócić do tego, co dobre i sprawdzone, więc w wakacje serwuje najlepsze amerykańskie seriale.

Reklama

Miłośnicy atmosfery szpitalnych afer mogą śledzić czwarty sezon perypetii doktor Meredith Grey (Ellen Pompeo) i jej przyjaciół, czyli "Chirurgów" z Grace Hospital w Seattle. A będzie się sporo działo, bo prawie wszyscy stażyści zostali pełnoprawnymi lekarzami i teraz to oni wezmą pod skrzydła młody narybek. Czy poradzą sobie z tym, jednocześnie borykając się z problemami osobistymi?

Dla tych, których kręcą zagadki kryminalne i karkołomne pościgi - czwarta seria "Wzoru". Braterski duet policyjno-naukowy, czyli Don i Charlie Eppesowie (Rob Morrow i David Krumholtz) jest nie do pokonania! Geniusz Charliego nie przeszkadza mu w szczęśliwym związku z asystentką, za to życie osobiste Dona jak zwykle jest mniej stabilne. Cały wydział będzie musiał poradzić sobie ze zdradą jednego z kolegów. Czy zaufanie da się obliczyć matematycznie?

"Chirurdzy": poniedziałek-piątek 12.00

"Wzór": poniedziałek-piątek 11.00

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje