Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Która zakręci się wokół dr Alexa?

Nieobecność Izzi może dać się we znaki,nie tylko fanom, ale także mężowi. Alex może nie tylko nie wybaczyć jej takiego zniknięcia, jak i całego szumu wokół tego… ale nawet coś więcej.

Justin Chamber, aktor wcielający się w postać dr Kareva, w wywiadzie dla TVGuide powiedział, że małżeńskie problemy pary mogą spowodować romans mężczyzny (na marginesie: dziewczyny, nie uważacie, że to trochę typowe dla facetów tłumaczenie…?).

Reklama

Cała sytuacja zdaje się być na rękę jedynie scenarzystom, którzy mają kolejny raz pole do popisu. W czyje ramiona zatem wpadnie Alex? Obstawiamy!

Reed: Miałoby to sens. Ostatnio spędzali ze sobą sporo czasu. Zresztą lekarka z Mercy West jest ślepo zapatrzona w kolegę z pracy. Ale podążając za Chambersem, który twierdzi, że poznanie tożsamości nowej wybranki Alexa "nas zmiażdży" raczej odwodzi nas od Reed, a jeśli to rzeczywiście ona, wychodzi na to że Chambers, nie do końca uważnie ogląda sezon szósty.

Lexie: To Karev jako pierwszy zaopiekował się "Małą Grey" na pierwszym roku stażu w Seattle Grace. Pokazał jej nie tylko szpitale korzytarze, ale także swoje łózko. Czy "stara przyjaźń nie rdzewieje"? Z perspektywy Lexie ponowna zażyłość z Alexem była by świetnym odwróceniem jej uwagi od całej afery z McCórką (tj. ponętnym i 18-letnim dzieckiem dr Marka Sloana, słusznie nazwanym przez personel szpitala McSteamy).

Addison: Może i łączyły tę dwójkę wspólne sprawy sercowe, ale jak plotki wskazują, ręce dr Montgomery będą pomagać innemu doktorowi…

Cristina: Jeśli jej chłopak dr Hunt byłby bardzo zajęty eks-miłością dr Teddy, kobieta chyba wolałaby zemścić się dzięki uprzejmości dr Avery. Sorry Alex.. (sorry, Hunt?)

Meredith: Producentka Shonda Rhimes twierdzi, że relacja Derek-Meredith ma ulec pogorszeniu, a kłopoty będą związane z pracą. Czy miała na myśli Alexa… ?

Miranda: Jej życie prywatne ostatnio jest bardzo wyboiste, na dokładkę Chambers zdradza, że wybory Mirandy zaszokują ludzi. Ich związek z pewnością byłby taką rzeczą.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje