Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 875
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kolejny aktor odchodzi z "Chirurgów"!

Po sześciu latach spędzonych na planie Eric Dane, czyli Mark Sloan, postanowił zrezygnować z dalszego występowania w "Chirurgach". Powód?Producentka serialu Shonda Rhimes zapowiadała, że odejście dwóch bohaterek w poprzednim sezonie może pociągnąć za sobą dalsze rezygnacje aktorów.

Reklama

Przypomnijmy, że w finale ósmego sezonu widzowie pożegnali się z Lexie (Chyler Leigh), która zginęła w katastrofie lotniczej oraz z Teddy Altman (Kim Raver), która postanowiła przyjąć propozycję pracy w innym mieście.

Tym razem padło na mężczyznę. Eric Dane po wielu rozmowach z producentką doszedł do wniosku, że jego wątek w serialu został wyczerpany i czas podjąć nowe wyzwania zawodowe.

- Jestem bardzo wdzięczny całemu zespołowi "Chirurgów", stacji ABC i producentom za doświadczenia, jakie tu zdobyłem. - powiedział Dane. - Było wspaniale brać udział w tym przedsięwzięciu i uczyć się od tak kreatywnej osoby, jaką jest Shonda Rhimes - dodał.

Na razie nie są znane szczegóły odejścia Dane’a z serialu. Najprawdopodobniej przeżyje on katastrofę, w której zginęła jego ukochana, co oznacza, że widzowie zobaczą go jeszcze na początku 9. sezonu serialu.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | seriale | Eric Dane | Shonda Rhimes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje