Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak długo będzie z nami?

Finałowy odcinek szóstego sezonu "Chirurgów" był jednym z najbardziej zaskakujących w dotychczasowej historii serialu. Wysokie noty wśród krytyków oraz pozytywne opinie widzów, jakie otrzymał tuż po emisji, sprawiły, że najlepszy serial o lekarzach wciąż ma szansę na kontynuację swojego sukcesu.

Wielu wiernych fanów serialu zastanawia się jednak, jak długo będą mogli oglądać swoich serialowych ulubieńców. Nikt jednak nie ma najmniejszych wątpliwości, że to, co najlepsze jest jeszcze przed nami. Pod warunkiem oczywiście, że producenci pozostawią w nienaruszonym składzie znakomitą obsadę "Chirurgów".

Reklama

"Kiedy mój kontrakt wygaśnie po ósmym sezonie, prawdopodobnie nie chciałabym go już przedłużyć. Myślę, że wtedy świat już będzie miał dość Meredith Grey - stwierdziła Ellen Pompeo.

Czy rzeczywiście moglibyśmy sobie wyobrazić "Chirurgów" bez postaci dr Meredith Grey? Jak zareagowaliby inni członkowie obsady, jeśli decyzja Ellen byłaby ostateczna? I na koniec, czy w ogóle jesteśmy wstanie wskazać jakąkolwiek postać, której nieobecność w serialu moglibyśmy zastąpić? Na te i na wiele innych pytań dotyczących przyszłości serialu, trudno jest nam znaleźć jedną, prawdziwą odpowiedź.

Być może o tym, jak długo będzie trwał serial, decyduje nie tyle udział aktorów ile dostępność materiałów i pomysłów, potrzebnych po to, by utrzymać fabułę serialu na wysokim poziomie. Dodatkowo biorąc pod uwagę wymaganie fanów, można stwierdzić, ze przedłużenie "Chirurgów" o dwa kolejne sezony wydaje się najbardziej racjonalną decyzją.

Jak już nauczyło nas doświadczenie z serialem "Zagubieni", wiemy, że o wiele ważniejsze od ilości odcinków jest ich jakość. Bo chyba nikt z fanów serialu nie chce, aby "Chirurdzy" po kolejnych sezonach zaskoczyli nas tak fatalnym zakończeniem, jak to było w przypadku wspomnianego serialu.

Aby uniknąć wpadki, jaka przydarzyła się producentom "Zagubionych", proponowano, by skrócić poszczególne odcinki w kolejnych seriach. W ten sposób mogliby oni zyskać czas na zaplanowanie całej historii o lekarzach z adekwatnym do zdobytej popularności, zakończeniem wszystkich serii. Kolejnym z możliwych wyjść jest rozwinięcie wątków tylko poszczególnych postaci z serialu, pozostawiając losy innych w okrojonej i mniej rozbudowanej wersji.

Wszystkie zaproponowane pomysły należą tylko do naszych spekulacji. O tym, co naprawdę się wydarzy zadecydują ostatecznie producenci serialu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje