Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 810
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Heigl wraca do telewizji

Katherine Heigl zaniedbała ostatnio występy w telewizji na rzecz podboju rynku filmowych komedii romantycznych. Stara miłość jednak nie rdzewieje - pamiętna Izzy z "Chirurgów" wraca na mały ekran.

Heigl zrobiła sobie przerwę od grania w serialach po tym jak popadła w konflikt z producentami "Chirurgów". Aktorka krytykowała twórców, za to, że grana przez nią postać nie jest w wystarczającym stopniu eksponowana. W efekcie Izzy kilkakrotnie pojawiała się i znikała, a ostatni raz widzieliśmy ją w Seattle Grace w 2010 roku.

Reklama

Jej nowa rola w serialu produkcji NBC nie będzie miała wiele wspólnego z medycyną. Heigl wcieli się w oficer CIA, która rezygnuje ze służby aby zostać doradczynią prezydenta Stanów Zjednoczonych. Serial opisywany jest jako skrzyżowanie "Skandalu" i "Prezydenckiego pokera".

Heigl tak mówi o swojej nowej roli: "To nie tylko wciągająca i mądra opowieść. To także pierwsza sposobność w historii filmu i telewizji, aby tak dokładnie przyjrzeć się kulisom pracy CIA" - i dodaje: "Jestem zaszczycona, że mogę stać się częścią tej historii. Stacja NBC zawsze wykazywała duże zaangażowanie w proces tworzenia seriali, dlatego nasza współpraca niezmiernie mnie cieszy" - powiedziała Heigl.

Projekt został zaklasyfikowany jako tak zwany "put-pilot" co oznacza, że jeżeli stacja nie zdecyduje się wyemitować pilotowego odcinka, poniesie karę umowną. Mamy więc gwarancję, ze Heigl powróci do telewizji na co najmniej 45 minut, prawdopodobnie jesienią 2014 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | seriale | Katherine Heigl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje