Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 797
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazda powróci do serialu?

Katherine Heigl najprawdopodobniej powróci do serialu "Chirurdzy". Grana przez nią Izzie Stevens, pojawi się w 7. sezonie produkcji, głównie po to, by ponownie skomplikować życie uczuciowe Alexa Kareva (Justin Chambers).

Finał ostatniego odcinka poprzedniego sezonu, kiedy postrzelony przez szaleńca Alex, walcząc o życie w szpitalu, wykrzyknął imię swojej poprzedniej dziewczyny, był dla fanów serialu oczywistym sygnałem, że tę dwójkę wciąż wiele łączy.

Reklama

Shonda Rhimes - twórczyni "Chirurgów" - powiedziała portalowi Entertainment Weekly, że znalezienie odpowiedniego finału związku między Alexem i Izzie jest jednym z priorytetów w 7. sezonie serialu.

"Rozmawialiśmy o tym bardzo dużo i staraliśmy się jakoś to rozgryźć. Bardzo ostrożnie zbliżamy się do zakończenia tego wątku" - stwierdziła Rhimes.

"Tak czy owak chcemy, by Alex posuwał się w głąb dawnego związku, by znaleźć w nim prawdziwą autentyczność" - kontynuuje Rhimes. - "Nie chcemy by wyglądało to jak coś posklecanego naprędce".

Jedyne czego Rhimes jest jak dotąd pewna, to fakt, że miłosny wątek nie przybierze "dobrze wszystkim znanej formy".

Co ciekawe, pomysłodawczyni "Chirurgów" nie potwierdza tego, że to właśnie Katherine Heigl znów zagra Izzie. Czy aktorka rzeczywiście powróci do serialu, od którego rozpoczęła się jej kariera?

Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | Katherine Heigl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje