Chirurdzy Grey's Anatomy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 949
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy": Nadchodzi 19. sezon serialu! Premiera na kanale FOX

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" to serial, który od 18 lat bawi i wzrusza miliony widzów na całym świecie. Już niebawem na kanale FOXZ pojawi się 19. sezon bijącej rekordy popularności produkcji, opowiadającej o losach Meredith Grey. Jakie zmiany przyniesie nowa odsłona?

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy": Co przyniesie nowy sezon?

Serial ma w Polsce spore grono fanów, którzy wyczekują nowego sezonu. Pierwsze spotkania z bohaterami nowej serii przyniosą trudne medyczne przypadki - lekarzom z Grey Sloan przyjdzie pomóc m.in. ofiarom tornada. Po półrocznej przerwie szpital wznowi także przyjmowanie rezydentów, więc serialowa placówka wzbogaci się o nowe twarze początkujących medyków. Nie zabraknie również dobrze znanych widzom bohaterów, jak Jo (Camilla Luddington), Levi (Jake Borelli) czy Link (Chris Carmack).

W ciągu wielu lat emisji serialu udało zebrać się ponad 50 nagród branżowych - zarówno dla całego serialu, jak i dla poszczególnych aktorów. Na swoim koncie produkcja ma również te najważniejsze wyróżnienia, jak np. Złoty Glob w kategorii "Najlepszy Serial Telewizyjny" (2006 rok) czy People’s Choice Awards dla "Ulubionego Dramatu Telewizyjnego" (2007 rok).

Reklama

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy 19": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek 19. sezonu "Grey’s Anantomy: Chirurdzy" już 8 marca o godzinie 22:00, wyłącznie na kanale FOX.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy