Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 798
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Garść wieści z Seattle Grace

Fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość aż do 14 stycznia, kiedy to emisja "Chirurgów" zostanie wznowiona. Do tego czasu możecie zadowolić się pewnymi gorącymi przeciekami..

Na pewno zastanawiacie się co czeka Marka i Addison, skoro spotkają się w wielkim crossoverze "Chirurgów"/"Prywatnej praktyki"? No więc ich nowe przygody, można zawrzeć w jednej eufemistycznej frazie - "ocierać się o siebie butami". Zapowiada się bardzo "steamy".

Reklama

Co w taki razie z biedną Lexie, (obecną) dziewczyną dr Sloana?

Podobno "będzie w niezłym szambie", bo w tę stronę zmierza ich związek. Jednakże, jak się okazuje, Mark nie jest jedynym zdradzającym w tej relacji….

Jakieś pomysły z kim Lexie mogłaby się zabawiać? Może jednak dr Karev?

Co jeszcze nas czeka? Myślę, że ciakawy może okazać się patent z flashbackiem. Kiedy to poznamy więcej faktów z życia dr Ellis: jej romansu z dr Webberem, budowaniu kariery oraz jaki to miało wpływ na 4-letnią wówczas Meredith. To już na przełomie lutego/marca.

Ponadto w kolejnych odcinkach będziemy mieli okazję ujrzeć początki dr Bailey w szpitalu jako stażystki oraz poznać jej ówczesnego szefa o ksywce - Nazi.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje