Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 805
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dr Izzie znika

Po latach współpracy przy serialu "Chirurdzy", jedna z jego gwiazd Katherine Heighl, mówi: "Do widzenia".

Po 6-letniej emisji "Chirurgów", uznawanych za jeden z najbardziej kontrowersyjnych seriali, Katherine Heighl (serialowa Izzy) jest bliska uzyskania tego, co od dłuższego czasu było jej jedynym pragnieniem - odejścia z serialu.

Reklama

Jak donoszą różne źródła, twórczyni serialu Shonda Rhimes, zgodziła się na zerwanie kontraktu z jedną z największych gwiazd. Obecnie agenci Haighl negocjują ostateczne warunki porozumienia.

Przedstawiciel sieci ABC odmówił wszelkich komentarzy na ten temat, a sama aktorka nie wydała publicznego oświadczenia w tej sprawie. Dlaczego wszystko kończy się w momencie, kiedy zaczynało być tak ciekawie?

Highl - zdobywczyni nagrody Emmy (w 2007 za "Chirurgów") - po długiej przerwie, poświęconej na zagranie w innym filmie oraz opiekę nad córką, zaplanowała powrót do serialu na 1 marca, aby rozpocząć prace nad pozostałymi odcinkami. Jednak 1 marca już minął, a aktorka dotąd nie pojawiła się na planie.

Katherine była już ponoć gotowa do powrotu do pracy, ale osoby wtajemniczone uważają, że sprawa jest bardziej skomplikowana, niż to się wydaje.

Wygląda na to, że rozmowy pomiędzy Heighl i telewizją ABC trwają od kilku miesięcy, a w ostatnim tygodniu obie strony wzajemnie zadecydowały, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozstanie już teraz, a nie pod koniec sezonu.

Z tego wynika, że Heighl nie jest uwzględniana w powrocie na plan "Chirurgów", co oznacza, że ostatnia scena z udziałem Izzy została już wyemitowana…

Ciekawe jak teraz będzie wyglądał sezon bez jednej z głównych bohaterek? Czy serial nie straci na popularności? O tym przekonamy się już niebawem…

Zobaczmy Izzie ostatni raz:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje