Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 797
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czas na zmiany w "Chirurgach"

W 8. sezonie serialu chirurdzy będą zaskoczeni dyspozycjami Owena(Kevin McKidd). Przed April (Sarah Drew), nową szefową rezydentów, stoi trudne zadanie: będzie musiała zdobyć posłuch i uznanie kolegów.

Czarne chmury nad Cristiną i Owenem

Reklama

Ciąża Cristiny (Sandra Oh) mogłaby przekreślić jej karierę medyczną, więc decyduje się na aborcję. Owen (Kevin McKidd) jest zdruzgotany, ale Derek (Patrick Dempsey) pomaga mu rozładować złość. Mężowi przyjaciółki pomaga nawet Meredith, tłumacząc mu, że inna decyzja unieszczęśliwi ich oboje i zniszczy życie dziecku, tak jak się stało w jej przypadku.

Szczęśliwa Teddy

Po wielu miłosnych zawodach dr Teddy Altman (Kim Raver) wreszcie odnalazła szczęście w miłości. Jej małżeństwo z Henrym (Scott Foley) rozkwita i nabiera rumieńców, więc fani Cristiny i Owena mogą spać spokojnie. - Teddy po raz pierwszy jest naprawdę mocno zakochana i ten stan utrzyma się dłużej - przyznaje Raver. Mamy nadzieję, że zdrowie Henry'ego nie popsuje tej sielanki.

Zawód Bailey

Już pisaliśmy o tym, że Owen zostanie nowym ordynatorem oddziału chirurgii. Dr Webber (James Pickens Jr.) ustąpił z fotela, by chronić Meredith i wziął na siebie winę za naruszenie badań dotyczących leczenia Alzheimera. Mimo to zostanie w szpitalu i będzie pracował jako chirurg. Ta zmiana najbardziej dotknęła dr Mirandę Bailey (Chandra Wilson), która do tej pory była najbliższą współpracownicą Webbera i spodziewała się, że go zastąpi.

Kryzys trwa

Niestety, państwo Shepherd tracą prawa do opieki nad małą Zolą. Walka o odzyskanie dziecka wcale nie rozwiązuje trwającego kryzysu małżeńskiego. Wręcz przeciwnie, nie mogą się nawet porozumieć na sali operacyjnej. Meredith pyta męża, czy mają szansę być razem szczęśliwi, jeśli Zola do nich nie wróci. Derek przyznaje, że ją kocha za to, jaka jest, ale nie jest w stanie ufać jej na sali operacyjnej. Oboje postanawiają zrezygnować ze współpracy medycznej. Czy to uratuje ich związek?

Będzie jatka!

Pamiętacie dr Bena Warrena (Jason George), przystojnego anestezjologa, byłego chłopaka Mirandy Bailey? Ben wda się w ostrą dyskusję z Elim - pielęgniarzem, który aktualnie spotyka się z Bailey. Panowie będą się kłócić o nieudaną procedurę podczas operacji. Co się jednak stanie, kiedy Ben odkryje, czyim kochankiem jest Eli?

Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | Patrick Dempsey | Kevin McKidd | Sandra Oh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje