Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 755
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co się między nimi wydarzy?

Wizja "Chirurgów" bez jednego z głównych bohaterów - Dereka - wydaje się trudna do wyobrażenia. I co wtedy z Meredith?! Na szczęście nie wszystko stracone.

Tej wiosny Patrick Dempsey zapowiedział, że ósmy sezon "Chirrurgów" będzie ostatnim z jego udziałem.

Reklama

Podczas premiery filmu "Transformers: Dark of the Moon" został ponownie zapytany o tę kwestię:

"To nie jest w mojej ocenie, ostateczne zdanie należy do ABC (stacja produkująca serial) oraz Shondy Rhimes (twórczyni "Chirurgów"), czy chcą ze mną kontynuować współpracę" - powiedział TV Guide.

"Chętnie porozmawiałbym z nimi, jak moja postać mogłaby się jeszcze rozwinąć" - dodał Dempsey.

Przypomnimy: w finale siódmego sezonu dr Derek odkrywa, że jego żona Meredith w tajemnicy zmodyfikowała przebieg medycznego eksperymentu. To spowodowało olbrzymie problemy w małżeństwie, które właśnie finalizuje sprawę adopcji.

Jedyne co może wpłynąć na decyzję aktora, to sytuacja i dalsze losy "MerDer".

"Myślę, że gdzieś tam jest dla nich miejsce aby zaczęli prowadzić prawdziwie dorosłe życie, a nie napędzali się infantylną dynamiką" - mówi aktor i dodaje - "Będzie im bardzo trudno znowu żyć pełnią szczęścia, ponieważ ona (Meredith) zdradziła go jako partnera w prywatnym oraz zawodowym życiu."

Na jeden z możliwych scenariuszy - Derek jako domatorski tatuś - odpowiada: "Myślę, że będzie poświęcać więcej czasu dziecku, niż pracy." Ósmy sezon "Chirurgów" zacznie się jesienią 2011.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL