Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 798
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co dalej z odejściem Heigl?

Źródła donoszą , że twórcy "Chirurgów" na pewno nie będą pozorowali, że dr Stevens (Katherine Heigl) nigdy nie istniała. W rzeczywistości, kwestia Izzy będzie poruszona podczas majowych rankingów telewizyjnych.

Przypomnijmy, że 21 stycznia 2010 roku w USA został wyemitowany ostatni odcinek "Chirurgów" z udziałem Katherine Heigl jako Dr. Izzie Stevens.

Reklama

Aktorka wyznała:

"Mimo to gdzieś tam jest część mnie, która chciałaby powrócić by zrobić szybkie pożegnanie Izzy", Uważam także, że moja ostatnia scena, w której Meredith mówi do Izzy Nie odchodź, jesteśmy twoją rodziną, na co Izzy odpowiedziała Nie, nie jesteście moją rodziną, tylko garstką ludzi, z którymi pracowałam, których mogę znaleźć w dowolnym miejscu - była poniekąd tragiczna i stosowna do wszystkiego w tym samym czasie. Kiedy grałam tę sceną, naprawdę starałam się przekazać, że dla Izzy było to kłamstwo, aby wmówić to sobie i mieć odwagę aby iść dalej" - mówi aktorka.

4 czerwca na ekrany amerykańskich kin wejdzie film z udziałem Katharine Heighl - "Killers".

Kolejny film, w którym zagra Dr. Izzie, to "Life as we know it", a także aktorka przygotowuje się do roli Stephenie Plum, bohaterki serii powieści z Janet Evanovich, która już wkrótce zostanie zekranizowana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje