Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 809
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Zwiastun 12. sezonu

Fani nie muszą już odliczać dni, godzin i minut. 12. sezon popularnego dramatu medycznego już za niedługo powróci na ekrany. Zobaczcie pierwszy zwiastun!

Końcówka 11. sezonu "Chirurgów" zasmuciła większość fanów serialu. Po ponad dziecięciu latach z udziału w serialu zrezygnował Patrick Dempsey, czyli Derek Shepherd (aka McDreamy). Co czeka Meredith, Callie, April i pozostałych lekarzy z Grey + Sloan Memorial Hospital? Jedno jest pewne - wszystko się zmieni.

Reklama

Po tragicznej śmierci Dereka Meredith zamieszka ze swoją siostrą i będzie próbowała odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Shonda Rhimes, pomysłodawczyni serii i producentka takich hitów jak "Sposób na morderstwo", "Skandal" oraz "Prywatna praktyka", zapowiada, że dla głównej bohaterki nie będą to łatwe chwile.

"Meredith jest ponownie singielką. Jest to sytuacja do której myślała, że już nie wróci. Czy dostanie drugą szansę w życiu, czy najlepsze lata ma już za sobą?" - pyta Rhimes.  - "Meredith się zmieni. Ewolucja tej postaci w kolejnym sezonie jest wspaniała" - dodaje.

Według zapowiedzi 12. sezon medycznego serialu będzie zabawniejszy, mniej dramatyczny. April rozpocznie pracę za granicą (i zrani tym Jacksona), z kolei na Callie i Arizonę czekają nowe partnerki i "ekscytujące romanse".


Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje