Chirurdzy Grey's Anatomy
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 974
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy" wracają z dwudziestym sezonem! Nowi bohaterowie!

Niestety "Chirurdzy" również zostali dotknięci przez strajk scenarzystów. Przez to na kolejny sezon serialu musieliśmy czekać kilka miesięcy. Teraz pojawił się zwiastun promujący najnowsze historie ze świata chirurgów.

"Chirurdzy" to jeden z najpopularniejszych medycznych serial na świecie. Nikogo nie powinno więc dziwić, że serial doczekał się aż 19 sezonów, a teraz nadchodzi kolejny! Co przygotowali dla nas twórcy i jakie nazwiska pojawią się w obsadzie? 

"Chirurdzy": Powrót ulubionych bohaterów

Stacja ABC podała kilka nazwiska, które pojawią się w obsadzie nowego sezonu "Chirurgów". Do serialu powróci Jessica Capshaw i ponownie wcieli się w postać Arizony Robbins. Bohaterka pojawiła się w serii w latach 2009-2018, a zniknęła, ponieważ jej postać przeniosła się do Nowego Jorku. Pojawią się także nowe postacie, które zagrają Natalie Morales i Freddy Miyares. 

Reklama

Fani serialu na pewno ucieszą się, że do "Chirurgów" powróci dr Meredith Gray, którą gra Ellen Pompeo i będziemy mogli ją oglądać w przynajmniej czterech odcinkach nowego sezonu, a jest szansa, że będzie ich więcej. 

"Chirurdzy": Kiedy nowy sezon?

Amerykańska premiera 20. sezonu będzie miała miejsce 14 marca w ofercie ABC. W Polsce serial dostępny jest na platformie Disney+.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy