Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 938
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Sezon 19. Co wiemy o kontynuacji serialu?

"Chirurdzy" to najdłużej emitowany serial medyczny w historii telewizji. Mimo upływu lat wciąż cieszy się dużą popularnością, a jego wpływ na rynek pracy, zdaniem scenarzystki, jest nieoceniony. Władze studia ABC podjęły decyzję o stworzeniu 19. sezonu produkcji, w którym ponownie wystąpią Ellen Pompeo, Chandra Wilson i James Pickens Jr.

"Chirurdzy": Najdłużej emitowany serial medyczny w historii telewizji

"Chirudzy" - najdłużej emitowany serial medyczny w historii telewizji - doczeka się kolejnej części. Studio ABC podjęło decyzję o stworzeniu 19. sezonu, w którym Ellen Pompeo powróci jako Meredith Grey. W kontynuacji serialu pojawią się też Chandra Wilson i James Pickens Jr. Pracę na planie nadzorować ma Krista Vernhoff, która przez cztery ostatnie sezony zajmowała stanowisko koproducentki. Twórcy serialu zapowiedzieli, że tym razem Vernhoff przejmie zadania producentki wykonawczej. 

Po tych wszystkich latach "Chirurdzy" pozostają jednym z najchętniej oglądanych seriali wyprodukowanych przez ABC. Najchętniej produkcję oglądają widzowie w wieku pomiędzy 18 a 49 rokiem życia. Za sukces serialu odpowiada nie tylko wciągająca, trzymająca w napięciu fabuła, ale także jego inkluzywność. Wiele osób twierdzi, że za sprawą tej produkcji wiele kobiet odważyło się rozpocząć karierę lekarską. 

Shonda Rhimes - znana amerykańska scenarzystka - twierdzi jednak, że to przekonanie jest dalekie od prawdy.

Reklama

Zobacz też: "Wiedźmin: Rodowód krwi": Jaskier pojawi się w prequelu?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy