Chirurdzy Grey's Anatomy
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 974
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Sandra Oh wraca do serialu?

Od pewnego czasu krążą plotki, że Sandra Oh może wrócić do tej uwielbianej przez widzów produkcji. Do tych spekulacji odniosła się teraz sama aktorka.

Serial "Chirurdzy", opowiadający o grupie lekarzy, którzy starają się pogodzić życie zawodowe z osobistym, to jedna z najbardziej lubianych produkcji amerykańskiej telewizji. Emitowana nieprzerwanie od 2005 roku produkcja przez lata zdobyła wiele prestiżowych nagród - w tym Złotye Globy, statuetki Emmy i Satelity. Jedną z najbardziej wyrazistych postaci w tym serialu była charyzmatyczna i ambitna lekarka Cristina Yang, w którą wcielała się Sandra Oh. Za swoją rolę kanadyjska gwiazda otrzymała pierwszy w karierze Złoty Glob, a także dwie statuetki Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych.

Reklama

Choć wraz z końcem 10. sezonu Oh opuściła obsadę "Chirurgów", co jakiś czas powracają plotki na temat jej rzekomego powrotu. Fanów, którzy wciąż liczą na pojawienie się aktorki w serialu, czeka jednak rozczarowanie. Goszcząc w podcaście "Los Angeles Times Asian Enough", gwiazda ujawniła, że nie ma zamiaru wracać do uwielbianej przez widzów roli.

"To rzadko spotykana sytuacja, by postać, którą grasz, miała tak ogromny wpływ na widzów. Opuściłam ten serial niemal siedem lat temu, więc dla mnie to już przeszłość. Zdecydowałam się iść na przód. To minęło bezpowrotnie. Ale mam ogromny sentyment do tej postaci i tego serialu. To, że nadal jestem pytana o powrót, jest niesamowite" - wyznała Sandra Oh.

Najważniejszym telewizyjnym projektem aktorki od czasu występu w "Chirurgach" jest niewątpliwie głośny serial "Obsesja Eve", w którym na ekranie partneruje jej Jodie Comer. Za rolę agentki brytyjskiego wywiadu, która za wszelką cenę stara się schwytać psychopatyczną zabójczynię, Oh została uhonorowana drugim w karierze Złotym Globem oraz statuetką Critic’s Choice Television. Latem ruszyć mają zdjęcia do czwartego, a zarazem finałowego sezonu serialu. Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2022 roku.

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy