Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 864
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Premiera 1. sezonu w TVN7

TVN7 już od 1 września o godz. 18.00 rozpocznie emisję pierwszego sezonu losów słynnych lekarzy z Seattle.


Reklama

Większość widzów na świecie widziało choć jeden odcinek tego serialu. Są też tacy, którzy maniakalnie oglądają każdy sezon. I to nie jeden raz! Kiedy producenci uśmiercali jakąś lubianą postać fani często ogłaszali żałobę i pisali do twórców apele o ponowne przywrócenie jej do obsady. Petycje podpisywały miliony widzów na całym świecie! Nikt nie ma wątpliwości, że serial "Chirurdzy" zasłużył na określenie kultowego.

Do szpitala Seattle Grace, na oddział chirurgii trafiło kilku początkujących stażystów. Wśród nich: Meredith Grey, Christina Yang, George O’Malley, "Izzie" Stevens oraz Alex Karev. Łączyło ich jedno. Przez następne siedem lat szpital miał się stać ich nowym domem.

Od początku nie było łatwo, zwłaszcza, że ich przełożoną została bardzo wymagająca dr Bailey. W każdym odcinku młodzi lekarze zmagają się nie tylko z nietypowymi przypadkami medycznymi, ale także swoimi słabościami. Szpital to dla nich miejsce w którym nie tylko pracują, ale także spędzają większość swojego życia prywatnego.

To tu rodzą się niesamowite przyjaźnie i burzliwe romanse.

Premiera serialu 1 września, o godz. 18.00.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje