Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 796
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Chirurdzy": Kto zagra nowego lekarza? Wiemy!

Zaraz po odejściu z serialu Patricka Dempsey’a, wcielającego się w Dereka Shepherda, twórczyni "Chirurgów"- Shonda Rhimes zapowiedziała, że w 12. sezonie pojawi się nowy aktor. Do tej pory nie było wiadomo, kto wcieli się w postać nowego lekarza.


Finałowy odcinek 11. sezonu "Chirurgów" okazał się rozczarowujący dla fanów Dereka Shepherda. Nagła śmierć  dr. Mc Dreamy z pewnością zasmuciła wszystkie jego fanki. Wiemy jednak, że wraz z nową serią serialu, do stałej obsady dołączy nowy lekarz. Czy będzie w stanie zastąpić doktora Mc Dreamy?

Reklama

Zaraz po odejściu Patricka Dempsey’a  (Derek Shepherd) z serialu, twórczyni "Chirurgów"- Shonda Rhimes zapowiedziała, że w 12. sezonie pojawi się nowy aktor. Do tej pory nie było wiadomo, kto wcieli się w postać nowego lekarza. Rhimes obiecywała jedynie, że będzie to przystojny mężczyzna między 30., a 40. rokiem życia. Wczoraj pojawiła się oficjalna informacja na temat tego, który z aktorów zagra następcę doktora Shepherda. 

W postać nowego lekarza Grey-Sloan Memorial Hospital wcieli się Martin Henderson. Szczegóły dotyczące jego roli jak na razie są tajemnicą, wiadomo jedynie, że zagra on chirurga.

Aktor już wcześniej grywał w serialach ABC. Mogliśmy go zobaczyć m.in. w "The Red Road" oraz "Secret & Lies".

Oprócz Martina Hendersona do stałej obsady "Chirurgów" dołączy znany już widzom Jason George, który powróci z rolą dr. Bena Warrena.

Premiera 12. sezonu "Chirurgów" planowana jest na wrzesień 2015 roku.

Dowiedz się więcej na temat: Patrick Dempsey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje