Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 879
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Jonathan Rhys Meyers i Patrick Dempsey znaleźli się na zakręcie

Jonathan Rhys Meyers i Patrick Dempsey wpadli ostatnio w poważne kłopoty. Meyers nie pierwszy raz sięga po butelkę. Ale jeszcze nigdy nie wyglądał tak dramatycznie. Tymczasem gołym okiem widać, że ostatnie wydarzenia odbiły się też na formie Patricka Dempsey'a.


Reklama


Kulisy rozstania Patricka Dempsey’a z "Chirurgami" to ostatnio pożywka dla amerykańskich tabloidów, zwłaszcza że sprawa zaczyna ocierać się o skandal. Jak twierdzi "In Touch", Demspey wdał się w romans na planie z jedną z młodych asystentek produkcji. Fakt ten rozzłościł jego ekranową partnerkę, Ellen Pompeo, która od razu doniosła swojej przyjaciółce Jillian Fink, co wyprawia jej mąż.

A ta natychmiast wniosła o rozwód. Skandal odbił się też negatywnie na relacjach Patricka z twórczynią serialu, Shondą Rhimes.

- Ich stosunki już dawno nie były dobre. Dempsey zarzucał jej, że nie ma pomysłu na jego bohatera i za mało pokazuje go na ekranie - zdradza informator. Ale po ostatniej aferze zrobiło się jeszcze gorzej.

Rhimes wysłała gwiazdora na urlop, a w tym czasie zwolniła jego kochankę. Po powrocie na plan aktor ostentacyjnie dał upust swojej złości. - Zaczął się spóźniać, zamykać w swojej przyczepie, nie stawiać na zdjęciach i nie uczył się dialogów. Shonda nie miała innego wyjścia, musiała usunąć go z serialu - dodaje informator.

Co na to sam zainteresowany?

Zapewnia, że cała afera jest nieprawdziwa! Tymczasem na językach znalazł się też ostatnio brytyjski kolega Patricka po fachu, Jonathan Rhys Meyers. 17 maja świat obiegły zdjęcia zaniedbanego aktora zamroczonego alkoholem. 10 dni później Meyers przerwał milczenie.

- Wstyd mi, że świat mnie zobaczył, gdy miałem nawrót choroby. Natychmiast odstawiam butelkę - zapewnił. Już to słyszeliśmy...

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jonathan Rhys Meyers | Patrick Dempsey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje