Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 806
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Izzie znów dołączy do zespołu serialowych chirurgów?

Katherine Heigl odeszła z serialu w 2010 roku, a wątek postaci, w którą się wcielała został z dnia na dzień ucięty. Być może, już niebawem będziemy mieli okazję dowiedzieć się co przez ostatnie lata robiła doktor Izzie.


Reklama

Widzowie bardzo długo zastanawiali się, co właściwie dzieje się z Izzie. Nagłe odejście z serialu było rozczarowujące dla fanów. Wielu z nich, przez długi czas czekało na powrót lekarki. Sama aktorka chyba też. Kilkukrotnie wspominała, że chciałaby wrócić do serialu. Do tej pory nikt nie zaoferował jej jednak ponownej współpracy. Być może teraz to się zmieni? Może w końcu nadszedł czas, by Katherine Heigl znów dołączyła do stałej obsady "Chirurgów"?

Powrót Katherine Heigl do serialu mógłby być szansą nie tylko dla "Chirurgów", ale i dla samej aktorki. Produkcja "Chirurgów" jest teraz w trudnej sytuacji, m. in. ze względu na ciągłe zmiany w obsadzie.

Wraz z emisją finału 11. sezonu, współpracę z serialem zakończył jeden z czołowych aktorów -Patrick Dempsey, wcielający się w postać Dereka. Oznacza to, że z pierwotnej obsady w serialu została mniej, niż połowa aktorów.

Widzowie nieustannie oczekują od serialu ciekawych wątków, więcej trzymających w napięciu scen. Nowe postaci wnoszą powiew świeżości i ciekawe historie, ale być może lepiej byłoby gdyby w serialu pojawili się starzy bohaterowie, których losy nie zostały wyjaśnione? Być może pojawienie się Katherine Heigl, w 12. sezonie przyciągnęłoby przed telewizory fanów "starych" "Chirurgów"?

Warto przypomnieć, że współpraca Heigl z serialem nie zakończyła się w przyjaznej atmosferze. Aktorka popadła w konflikt z Shondą Rhimes, producentką "Chirurgów". Serialowa Izzie została przez nią zwolniona za niestawianie się na planie zdjęciowym. Swoją nieobecność w pracy tłumaczyła wtedy tym, że chce mieć czas dla rodziny, a w szczególności dla adoptowanej córki.

Istnieje jednak szansa, że obu paniom uda się pójść na kompromis. Rok temu producentka serialu zdecydowała się na odnowienie współpracy z  Isaiahem Washingtonem, wcielającym się w postać doktora Burke.

Dowiedz się więcej na temat: Katherine Heigl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje