Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 880
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Ellen Pompeo zrobi sobie przerwę od grania?

Ellen Pompeo nie wyklucza, że po rozstaniu z rolą dr Meredith Grey powróci na mały ekran, jednak chciałaby również odkryć inne talenty...


- Na razie nie mam poczucia, że kiedy skończę z “Chirurgami" muszę zaraz wrócić na ekran. Wydaje mi się, że się przeistaczam - powiedziała aktorka.

Reklama

- Możliwość gry to wspaniała szansa, ale minione 11 lat sprawiło, że mam wrażenie, że chciałabym sobie coś udowodnić, ale aktorstwo nie daje mi już pola do popisu...  Choć nie zdobyłam jeszcze ani jednej nagrody - dodaje Pompeo ze śmiechem.  

Mimo, że aktorka nie chciała składać obietnic w rodzaju "moja noga nie postanie więcej na planie filmowym", nie wiadomo, czy w najbliższym czasie nie zechce odsunąć się w cień. Aktorka przyznaje, że należy do osób, które nigdy nie mówią nigdy i jest otwarta na wszelkie propozycje, jednak nie będzie niczego szukać na siłę.  

Ponoć Ellen, wraz z Patrickiem Dempseyem, podpisali kontrakt na 12. sezon "Chirurgów", jednak stacja ABC nie wydała jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji. Dodatkowo, Pompeo zaangażowała się w dwa projekty: dramat policyjny oraz satyrę finansową "Debt".   

Na razie fani nie mają zatem powodów do obaw, śliczna pani doktor na pewno jeszcze nie raz zagości na małym ekranie.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | Ellen Pompeo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje