Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Burze w Seattle

Nawet po dziewięciu sezonach "Chirurdzy" potrafią zaskakiwać i targać naszymi uczuciami. Postanowiliśmy sprawdzić, jak ostra jazda czeka nas w kolejnej serii.

Scenarzystka Shonda Rhimes jest niekwestionowaną mistrzynią w wymyślaniu historii, które wyciskają hektolitry łez, powodują zużywanie ton chusteczek, łamią  serca i sprawiają, że bezwiednie wbijamy paznokcie w fotel lub rzucamy pilotem od telewizora. Przygotujcie się, bo w 10. sezonie nie będzie inaczej!

Reklama

Skończyliśmy na huraganie, który nawiedził Seattle, łamiących się drzewach, niszczonych domach, setkach rannych, wybuchających autobusach i kłopotach z zasilaniem szpitala. Nie wszyscy przetrwają tę burzę.

Stanowcze decyzje

Jeszcze w sierpniu 2013 roku dowiedzieliśmy się, że niebawem pożegnamy się z Cristiną. Wcielająca się w nią Sandra Oh przyznała, iż potrzebowała kilkumiesięcznej terapii, zanim odważyła się powiedzieć scenarzystom, że chce odejść.

Od tego momentu nie tylko fani zastanawiają się, jak skończy się historia Yang. Shonda zapewnia, że wymyśliła coś ekstra i podkręciła atmosferę nie odpowiadając na pytanie, czy bohaterka umrze.

- Mamy 24 odcinki, by nacieszyć się Cristiną. Jej dramat rozegra się w drugiej połowie sezonu - przyznała Rhimes i... nie zdradziła nic więcej.

Tego jeszcze nie było

Możemy tylko ujawnić, że przed Yang kilka naprawdę trudnych chwil. Rozstanie z Owenem (Kevin McKidd) da jej w kość i sprawi, że jeszcze bardziej skupi się na rozwijaniu kariery medycznej. Wkrótce dojdzie też do spięć między "zakręconymi siostrami", czyli Meredith (Ellen Pompeo) i Cristiną.

Dotąd obie przyjaciółki mogły na siebie liczyć w każdej sytuacji, chociaż rywalizowały ze sobą na gruncie zawodowym, ale to się zmieniło. Grey założyła rodzinę, a jej życie zmieniło się o 180 stopni.

- Przed Mer stoją nowe wyzwania - mówi Pompeo. - Chce udowodnić ludziom, że może być świetnym chirurgiem i dobrą matką, ale zawali przygotowania do ważnej operacji. Cristina będzie wściekła. Mer poczuje, że Yang jej nie wspiera. Usłyszy z jej ust kilka gorzkich słów, które wystawią ich przyjaźń na próbę.

- Scenarzyści starają się rozdzielić obie lekarki. Chciałabym zobaczyć, jak Meredith oskarża przyjaciółkę o to, że oddaliły się od siebie - dodaje Ellen.

W małym skrócie

Co jeszcze nas czeka? Matrymonialne zawirowania April (Sarah Drew), która ma kłopoty z ustaleniem, kto jest mężczyzną jej życia.

W międzyczasie Alex (Justin Chambers) spotka się ze swoim dawno niewidzianym ojcem. Panowie nie wpadną sobie w ramiona.

Arizona (Jessica Capshaw) spróbuje odzyskać Callie (Sara Ramirez) i wpakuje się w jeszcze większe tarapaty. Zaś Torres stanie przed sądem, a jej kariera zawiśnie na włosku!

Nikogo nie ominą problemy. Nawet Bailey (Chandra Wilson), która nie będzie chciała przyjąć do wiadomości, że ma problem psychologiczny. Swoim zachowaniem zacznie martwić najbliższych.

To tylko początek. Twórcy serialu zapowiadają więcej niespodzianek!  

nex

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje