Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 924
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": 300. odcinek na antenie Polsatu Seriale

Kultowy serial medyczny doczekał się okrągłego jubileuszu. Premiera 300. odcinka "Chirurgów" już we wtorek, 9 marca o 9:00 w Polsacie Seriale. Co wydarzy się w Seattle?

Po tym, jak kolejka górska wypadła z toru jazdy, wiele osób doznało poważnych obrażeń. Wkrótce potem pierwsi ranni trafiają na izbę przyjęć Grey Sloan Memorial w Seattle.

Reklama

Lekarze i personel medyczny z tego szpitala robią wszystko, co w ich mocy, by im pomóc. Do akcji ratunkowej włącza się też Meredith, pomimo że powinna lecieć do Bostonu - na rozdanie nagród Fundacji Avery. Woli ratować życie pacjentom, niż odbierać chirurgicznego Oscara!

Wśród poszkodowanych jest troje rezydentów, którzy wyglądają i zachowują się jak młodsze wersje głównych bohaterów tego serialu. Duchy przeszłości!

Jedna z tych rannych dziewczyn - blondynka przypominająca Izzie - jest w zaawansowanej ciąży i ma guza, którego trzeba jak najszybciej usunąć.

Arizona podejmuje wyzwanie... Miranda przeżywa szok, gdy odkrywa, że jej mąż w sekrecie przed nią przygotowuje się do pracy... strażaka. Bycie chirurgiem to dla niego zbyt mało stresujące zajęcie?      


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje