Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 810
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będą mieć dziecko?!

Derek i Meredith są jedną z tych par, która przeżyła już prawie wszystko. Ale nic nie pobije ostatnich wydarzeń z szóstego sezonu - ona poroniła ciążę, on prawie umarł na podłodze korytarza. Czy w nowej serii zakochani zaznają wreszcie szczęścia? Czy będzie nim dziecko?

Na początku siódmego sezonu, kiedy już dr Shepard dowie się o poronieniu, będzie zdruzgotany. Grający go Patrick Dempsey tłumaczy:

Reklama

- Przede wszystkim dlatego, że mężczyzna myśli, iż to on pragnie ich wspólnego dziecka bardziej od samej Meredith. Dla niego dziecko jest afirmacją życia, więc jestem przekonany, że prędzej czy później będzie dążyć, aby to marzenie się ziściło.

Ellen Pompeo dodaje, że ich reakcja na ciężar traumy z poprzedniego sezonu będzie "dorosła i odpowiedzialna", i pojawią się nawet gdzieś w tym wszystkim myśli o dziecku"

- Doświadczymy to co inne normalnepary: rozmyślania o dziecku, wybór: pociecha czy kariera, oraz czyja praca jest ważniejsza.

Czy to oznacza, że fani serialu mogą szykować się na McDziecko? Nie tak szybko, mówi Dempsey:

- Mamy jeszcze przed sobą dwa sezony. WYdaje mi się, że najpierw będą zmagać się z tym, i prawdopodobnie - jeszcze nie w tej serii, lecz następnej mogą mieć dziecko. Nie nastąpi to szybko.

Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | spoiler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje