Reklama

Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 876
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aktor z "Chirurgów" pozywa wokalistę Smashing Pumpkins

Billy Corgan, gitarzysta i wokalista amerykańskiej grupy rockowej Smashing Pumpkins, został pozwany przez Erica Dane, aktora znanego z serialu "Chirurdzy". Jak twierdzi aktor - drzewo z posesji muzyka niemal zabiło jego żonę podczas wichury.

Dane, bardziej znany jako dr Mark Sloan z popularnego serialu "Chirurdzy" utrzymuje, że podczas zeszłorocznej wichury drzewo z posesji Corgana uderzyło, niesione wiatrem, w jego dom, niemal zabijając żonę aktora, która w dodatku była wówczas w ciąży.

Reklama

W przygotowanym pozwie aktor twierdzi, że podczas wichury w domu była jego żona, aktorka Rebecca Gayheart, opiekująca się 20-miesięczną córką pary, gdy do domu nagle wpadło drzewo, przywiane z posesji Corgana. Drzewo zerwało po drodze linie elektryczne, a także uruchomiło zraszacze instalacji przeciwpożarowej, które zalały mieszkanie. Żonie i córce aktora udało się uciec bez szwanku.

W pozwie Dane utrzymuje, że wielokrotnie zwracał muzykowi uwagę, że drzewa na jego posesji wydają się niebezpiecznie chwiejne, jednak Corgan miał zignorować jego zastrzeżenia. W wydanym w tej sprawie oświadczeniu, lider Smashing Pumpkins określił zarzuty "całkowicie nieprawdziwymi". Dodał też: "Byłem głęboko wstrząśnięty, gdy dowiedziałem się o wypadku. Na szczęście nikomu nic się nie stało".

Corgan nazwał też proces "przykrym", ponieważ - jak stwierdził - jego sąsiedzi "to mili ludzie"

swiatseriali/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Billy Corgan | Eric Dane | Chirurdzy | Smashing Pumpkins

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje