Reklama

Chichot losu

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 358
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zastąpiła koleżankę

Weronika Książkiewicz, czyli Agata z "Chichotu losu", dołączyła do obsady jednego z najpopularniejszych przedstawień, jakie oglądać można w warszawskich teatrach. W komedii "Fredro Dla Dorosłych Mężów i Żon" zastąpiła grającą dotąd Justysię Joannę Liszowską, czyli czyli Anitę Wrzos z "Na Wspólnej".

Byliśmy w Teatrze 6. Piętro na próbie przed premierowym występem Weroniki.

Reklama

"Fredro Dla Dorosłych Mężów i Żon" to bardzo nowoczesna wariacja na temat komedii Aleksandra Fredry. Od dnia premiery, czyli od października 2010 roku, zagrana została już prawie 250 razy.

Ostatnio wystawianie spektaklu musiało zostać na pewien czas zawieszone, bo grająca jedną z głównych ról Joanna Liszowska spodziewa się dziecka i poprosiła dyrektora teatru o urlop, by móc jak najlepiej przygotować się do roli mamy.

Ogromne powodzenie sztuki sprawiło, że postanowiono znaleźć zastępstwo za Joannę. Wybór padł na Weronikę Książkiewicz, która bez wahania zgodziła się na udział w spektaklu.

- Zastępuję Joasię, więc kiedy ona będzie mogła wrócić do pracy, ja będę musiała oddać jej rolę. Czeka mnie jednak kilka miesięcy fantastycznej zabawy w doskonałym towarzystwie Michała Żebrowskiego - mówi Weronika.

"Fredro Dla Dorosłych Mężów i Żon" jest opowiedzianą z żywiołowym humorem historią o zdradzających i zdradzanych mężach, żonach i ich kochankach. Wartka, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja, arcyśmieszne dialogi, zaskakująca puenta i przede wszystkim znakomici aktorzy - oto co powoduje, że o bilety na przedstawienie jest naprawdę bardzo trudno.

Tych z Was, którzy nie mogą wybrać się osobiście do Teatru 6. Piętro, zapraszamy do obejrzenia naszej galerii ze zdjęciami z próby z udziałem Weroniki Książkiewicz i Michała Żebrowskiego.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama