Chichot losu

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 362
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spotkają się w... Hollywood!

Mateusz Damięcki, czyli Marcin Kujawski z "Chichotu losu", lada moment wyruszy na podbój Hollywood. Podobno w Los Angeles zamieszka u swojej przyjaciółki - Izy Miko, czyli Rai z amerykańskiego "The Cape".

Wieść o tym, że Mateusz Damięcki zamierza spróbować swoich sił w Hollywood i że podczas pobytu w Mieście Aniołów zamieszka z Izą Miko, to najgorętsze informacje ostatnich dni. Co prawda sami zainteresowani jeszcze ich oficjalnie nie potwierdzili, ale nie jest tajemnicą, że Mateusz i Iza przyjaźnią się i zawsze mogą na siebie liczyć.

Mama Izy Miko potwierdziła w rozmowie z jednym z magazynów, że jeśli Mateusz Damięcki zawita do Los Angeles, jej córka z pewnością udzieli mu schronienia!

Reklama

Iza i Mateusz poznali się ponad trzy lata temu na planie filmu "Kochaj i tańcz", w którym grali zakochanych w sobie miłośników tańca. Przypadli sobie do gustu od pierwszego wejrzenia.

Zostali przyjaciółmi. W każdym wywiadzie podkreślali, że wspaniale im się razem pracuje, że świetnie się dogadują, że uwielbiają swoje towarzystwo. Pojawiły się nawet plotki, jakoby łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń... Po zakończeniu zdjęć ich drogi się rozeszły - Iza wróciła do Ameryki, Mateusz rzucił się w wir pracy w Polsce. Ale wciąż utrzymywali ze sobą kontakt.

W życiu Mateusza Damięckiego sporo się ostatnio dzieje. Niedawno rozwiódł się po trwającym zaledwie osiem miesięcy małżeństwie z Moniką, właśnie kończy zdjęcia do rosyjskiej produkcji, do której zdjęcia powstają w Moskwie i Paryżu, szykuje się do kolejnej roli. Iza Miko też nie może narzekać na brak zajęć. Na premierę czekają dwa amerykańskie filmy z jej udziałem, urządza swój nowy dom w Los Angeles, z pasją zajmuje się promocją ekologicznego stylu życia.

Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle zawodowe drogi Izy i Mateusza skrzyżują się ponownie, ale z całą pewnością ich przyjaźń przetrwa jeszcze długie lata. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że gdy Mateusz zawita do Hollywood, rzeczywiście zamieszka w domu Izy, która dotąd nigdy nie odmówiła mu pomocy i wsparcia.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki | Izabella Miko | Chichot losu | The Cape
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy