Reklama

Chichot losu

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 359
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spełnia marzenia chorych dzieci!

Mateusz Damięcki, czyli Marcin z "Chichotu losu", jest bardzo zajętym aktorem. Znalazł jednak czas, by wesprzeć akcję pomocy dzieciom chorym na raka.

"Kalendarz Spełnionych Marzeń", który co roku powstaje z inicjatywy Małgorzaty i Tomasza Osuchów, przyciąga gwiazdy chcące aktywnie uczestniczyć w niesieniu pomocy chorym dzieciakom. Właśnie ruszyły przygotowania do wydania kalendarza na 2012 rok.

Reklama

- Zawsze chętnie włączam się w działania Fundacji Spełnionych Marzeń, bo to, co robi dla dzieci, jest po prostu wspaniałe - mówił Mateusz Damięcki na konferencji prasowej, podczas której zaprezentowany został pomysł na kolejny kalendarz.

Jak zwykle na jego łamach pojawią się gwiazdy ubrane w specjalnie zaprojektowane bajkowe kreacje autorstwa Ewy i Piotra Krajewskich. Zaproszenie do udziału w akcji przyjęły już Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", i Magdalena Różczka, czyli Julia Hoffman z "Usta Usta". Obie aktorki pojawiły się w poniedziałek studiu fotograficznym Michała Czajki i potwierdziły gotowość pozowania do zdjęć, które znajdą się w kalendarzu.

Mateusz Damięcki wielokrotnie prowadził już koncerty i aukcje charytatywne organizowane przez Fundację Spełnionych Marzeń. Na konferencji prasowej Fundacji zapowiedział, że również w tym roku będzie wspierał jej działalność.

- Spełnianie marzeń chorych na raka dzieci daje mi ogromną satysfakcję, więc robię to z wielką chęcią i przyjemnością - mówił.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki | Chichot Losu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje