Reklama

Chichot losu

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 358
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Planuje przeprowadzkę!

Choć praca wymaga od niej obecności w Warszawie, Weronika Książkiewicz stale mieszka w Poznaniu. Jak jednak przyznaje, powoli zaczyna ją męczyć życie na walizkach i kursowanie między planami filmowymi w a rodzinnym domem.

Jak do tej pory, Weronice Książkiewicz z powodzeniem udawało się pogodzić mieszkanie w Poznaniu z pracą w Warszawie. Niestety, powoli zaczyna odczuwać skutki ciągłego podróżowania.

Reklama

- Kursowanie na tej trasie jest po prostu czasochłonne i męczące - stwierdza aktorka.

- Zastanawiam się, czy aby nie przeprowadzić się do Warszawy. Jest to jednak uzależnione od pewnych czynników. Jak wszystko dobrze pójdzie, niewykluczone, że od wiosny zamieszkam w stolicy.

Aktorka podkreśla, że cieszy się, iż po porodzie zdecydowała się wrócić do zawodu.

- Zanim zaszłam w ciążę, zmagałam się z problemami zdrowotnymi, dlatego miałam dosyć długą przerwę w pracy - mówi Weronika Książkiewicz.

- Z tego też powodu moja radość z powrotu do aktorstwa była i jest tym większa. Jedyne, co jest w stanie ją zmącić, to nieustająca tęsknota za synkiem. Niestety, nie da się być w dwóch miejscach równocześnie.

Aktualnie Weronikę Książkiewicz można oglądać w serialu "Na Wspólnej". Ponadto na wiosnę widzowie zobaczą ją w zupełnie nowej odsłonie w produkcji TVP 1 pt. "Chichot losu". Jak zapewnia artystka, w planach ma udział kolejnych projektach, dlatego z pewnością na stagnację w zawodzie nie może narzekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje