Reklama

Chichot losu

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mąż lubi mnie uśmiercać"

Monika Kwiatkowska-Dejczer pojawi się w najnowszym serialu "Chichot losu", który wiosną przyszłego roku zostanie wyemitowany przez TVP 1. Aktorka wcieli się w postać Elżbiety, która zginie w niewyjaśnionych okolicznościach.

Monika Kwiatkowska-Dejczer wielokrotnie współpracowała na planie ze swoim mężem reżyserem Maciejem Dejczerem. Pojawiła się m.in. w takich reżyserowanych przez niego produkcjach, jak "Ojciec Mateusz" czy "Teraz albo nigdy!".

Reklama

- Mąż tak bardzo lubi ze mną współpracować na planie, że zwykle ginę lub znikam bezpowrotnie, zanim akcja na dobre się rozkręci - żartuje aktorka. - Podobnie będzie w najnowszej produkcji TVP 1 pt. "Chichot losu", której reżyserii podjął się Maciej.

W serialu, będącym adaptacją powieści Hanki Lemańskiej pod tym samym tytułem, Monika Kwiatkowska-Dejczer zagra Elżbietę, znajomą Joanny (Marta Żmuda Trzebiatowska).

- Splot pewnych wydarzeń spowoduje, że moja bohaterka będzie musiała wyjechać na kilka dni służbowo - opowiada aktorka. - Nie mając z kim zostawić dwójki swoich dzieci, poprosi o przysługę Joannę.

Postać grana przez Monikę Kwiatkowską-Dejczer od samego początku będzie owiana dużą dozą tajemniczości.

- Wiemy o niej tylko tyle, że jest czynna zawodowo, nie ma bliskich, jakiś czas temu rozwiodła się, romansuje z żonatym mężczyzną - mówi aktorka. - Już w pierwszym odcinku zginie w niewyjaśnionych okolicznościach...

Dowiedz się więcej na temat: Chichot Losu | Monika Kwiatkowska-Dejczer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje