Reklama

Chichot losu

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 359
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ciacho do wzięcia!

Mateusz Damięcki, czyli Marcin Kujawski z "Chichotu losu", znów jest do wzięcia. 30 maja rozwiódł się i zapewne już wkrótce zacznie się rozglądać za dziewczyną, która zastąpi byłą żonę u jego boku.

Teraz, kiedy Mateusz jest po rozwodzie, serca jego fanek znów mocniej do niego biją. Niejedna zauroczona nim dziewczyna chciałaby dostać szansę na choćby krótką rozmowę z przystojnym aktorem. Niektóre zastanawiają się, co Mateusz robi, by - mając już przecież 30 lat - wciąż wyglądać jak nastolatek.

Reklama

Ma 181 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy i ujmujący uśmiech. Dla wielu kobiet jest ideałem, księciem z marzeń i snów. Mateusz Damięcki nie chce jednak podobać się wszystkim.

- Nie wszyscy muszą mnie lubić - mówi.

Mateusz wie, że dobra kondycja i świetny wygląd są w jego zawodzie niezwykle ważne, ale - jak żartuje - nie szaleje na punkcie swojej urody i sprawności.

- Lubię grać w koszykówkę, pływać, jeździć konno, ale we wszystkim zachowuję umiar. Nie znoszę wyróżniać się ekstrawagancją i szalonymi pomysłami. - twierdzi.

Mateusz najlepiej czuje się w zwykłych dżinsach i luźnych koszulach.

- Lubię nosić się jasno i luźno. Uwielbiam krótkie rękawy i wszelkiego rodzaju kołnierzyki. Wiem, że dobrze wyglądam w niebieskich koszulach. Nie przepadam natomiast za garniturami, ale wkładam je zawsze, gdy wymaga tego okazja.

Aktor najwyżej w ubraniu ceni sobie wygodne buty. Twierdzi, że samopoczucie każdego człowieka zaczyna się od stóp.

- W butach, które uwierają, nie można czuć się dobrze - żartuje.

Mateusz Damięcki uważa, że najlepszymi kosmetykami dla mężczyzny są ciepła woda i mydło.

- Mężczyzna powinien przede wszystkim pachnieć czystością i świeżością. Nie może roztaczać wokół siebie woni kwiatów. Nie może zwracać na siebie uwagi intensywnym zapachem - mówi.

Teraz już znacie sekrety świetnego wyglądu Mateusza.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Damięcki | Chichot Losu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje