Reklama

Chichot losu

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 358
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chce się pozbyć dzieci?

Czy poplątane rodzinne koligacje w "Chichocie losu" przerosną Joannę?

Chociaż Joanna (Marta Żmuda Trzebiatowska) zajmuje się dziećmi, uważa, że nie może robić tego bez końca. Musi znaleźć krewnych, którzy zajmą się maluchami. Dlatego stara się dowiedzieć od Agnieszki (Natalia Keber) czegoś więcej o jej rodzinie.

Reklama

Na odszukanie kogoś ze strony matki nie ma wielkich szans, ale przecież dzieci mają też ojca. W końcu Agnieszka wyzna, że babcia Krystyna (Małgorzata Pieczyńska), matka jej ojca Tadeusza (Łukasz Simlat), mieszka w Warszawie.

Joanna zabierze dzieci na spotkanie z babcią. Efekty wizyty okażą się mizerne. Wyjdzie na jaw, że Elżbieta pozbawiła Tadeusza praw rodzicielskich. Co więcej, Krystyna stwierdzi, że nie ma kontaktu z synem, bo to niespokojny duch, włóczący się po całym świecie.

O przygarnięciu dzieci przez babcię nie może być mowy, bo ma ona własne plany życiowe. Wraz z młodszym o 10 lat narzeczonym Jurkiem (Przemysław Kozłowski) wyjeżdża do Australii. Na pożegnanie wręczy Joannie kopertę wypchaną pieniędzmi. Ale przecież nie chodziło o zbieranie datków! Wkrótce okaże się jednak, że babcia zmieni plany i zostanie w Polsce.

Dlaczego?

IP

Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś ale chcesz go sobie przypomnieć. Swiatseriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Dowiedz się więcej na temat: Chichot Losu | Marta Żmuda Trzebiatowska | Łukasz Simlat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje