Castle Rock Castle Rock

Ocena
serialu
10
Doskonały
Ocen: 4
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

HBO GO: Nowości i zapowiedzi. Sierpień 2018

Jakie seriale fabularne zobaczymy w sierpniu w 2018 roku?

Teoria wielkiego podrywu, Czarne jezioro, Bez zobowiązań

1 sierpnia do serwisu trafią trzy produkcje - "Teoria wielkiego podrywu" (trzeci i czwarty sezon), pierwsza seria "Czarnego jeziora" oraz czwarta odsłona "Bez zobowiązań". 

"Teoria wielkiego podrywu" to serial komediowy opowiadający o życiu błyskotliwych naukowców, którzy nie najlepiej radzą sobie w kontaktach społecznych.

Z kolei "Czarne jezioro" przedstawia losy grupy przyjaciół, którzy wybierają się do byłego resortu narciarskiego, gdzie przed laty doszło do zbrodni. "Bez zobowiązań"  opowiada o perypetiach rozwódki, która razem z nastoletnią córką mieszka w domu młodszego brata.

Reklama

Castle Rock

2 sierpnia zadebiutują pierwsze cztery odcinki "Castle Rock", serialu wyprodukowanego przez Stephena Kinga i J.J. Abramsa, w którym pojawiają się znane z twórczości Kinga motywy i bohaterowie.

Kolejne epizody będą udostępniane co czwartek.

Zwierzęta

4 sierpnia w serwisie pojawią się "Zwierzęta", a dokładnie trzeci sezon animowanego serialu komediowego, opowiadającego o przygodach zróżnicowanej populacji nowojorskich zwierząt, które muszą odnaleźć się w postapokaliptycznym świecie. 

Gracze, Niepewne

13 sierpnia na użytkowników czekają premiery nowych sezonów "Graczy" i "Niepewnych".  Serial "Gracze" opowiada o ekscytującym życiu byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego.

"Niepewne" to z kolei historia niepewnej siebie młodej Afroamerykanki. 

W sierpniu zobaczymy także nowe odcinki takich seriali jak: "Six", "Sukcesja", "Ostre przedmioty", "Heathers", "Pazury", "The Affair", "Who is America?", "Pan Avila".

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy