Reklama

Castle

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 1056
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowa tradycja

Richard Castle (Nathan Fillion) uwielbia święta. Po raz pierwszy zamierza je spędzić w szerszym gronie. Niestety, jego plany pokrzyżuje... Kate (Stana Katic).


Reklama

Jeśli ktoś przypuszczał, że Ricka ominie bożonarodzeniowe szaleństwo, to rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Castle jak nikt czuje świąteczny klimat. Ba, przestrzega nawet tradycji, czyli w Wigilię organizuje uroczysty, rodzinny obiad, po którym wspólnie z najbliższymi otwiera prezenty od św. Mikołaja.

Lecz w tym roku Alexis (Molly C. Quinn) i Martha (Susan Sullivan) zamierzają złamać tę tradycję, a przecież Rick chciał po raz pierwszy zaprosić na ten wieczór ukochaną Beckett. Na domiar złego detektyw oznajmi mu, że tej nocy ma dyżur!

Na szczęście Kate wyjaśni pisarzowi, że to jej zwyczaj i bierze dodatkową zmianę, bo chce by jej koledzy mogli spędzić ten czas z rodziną. Kiedy będzie się wydawało, że magia Bożego Narodzenia prysła bezpowrotnie, Rick i Kate zdecydują się zmienić swoje tradycje.

Czyżby był to kolejny ważny krok w ich związku? Amerykanie mieli okazję przekonać się o tym 3 grudnia. My musimy poczekać do przyszłego roku.


nex

Dowiedz się więcej na temat: Castle | seriale | Nathan Fillion | Stana Katic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje