Reklama

Castle

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 1060
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Castle": Znamy szczegóły 5. sezonu!

Twórca serii - Andrew Marlowe - zdradza, co wydarzy się w kolejnym sezonie serialu! Uwaga, spoilery!

Marlowe pytany o to, czy kolejny sezon rozpocznie się od przeskoku czasowego, odpowiada, że nie. Akcja będzie płynnie kontynuowana. Zobaczymy poranek po tym, jak Castle (Nathan Fillion) i Beckett (Stana Katic) wpadli sobie w ramiona. Jak można się było domyślić, wylądowali w jego łóżku.

Reklama

- Ten moment będzie bardzo istotny z punktu widzenia ich związku, ale chwile przyjemności nie mogą trwać zbyt długo, ponieważ bohaterowie muszą powrócić do spraw przyziemnych - mówi twórca serialu.

Kiedy Kate powróci na komisariat? -Prędzej czy później Beckett dostanie odznakę z powrotem, nie stanie się to jednak w pierwszym odcinku - zdradza Marlowe. - Opadną emocje pomiędzy Beckett i Gates, a pani kapitan zda sobie sprawę, że brakuje jej solidnej policjantki i zarazem wartościowego człowiekiem - kontynuuje.

Męska przyjaźń Esposito (Jon Huertas) z Ryanem (Seamus Dever), która została wystawiona na próbę także będzie wymagała mozolnej odbudowy. - Nie możecie liczyć, że już od pierwszych scen ten wątek zostanie rozwiązany - mówi twórca serialu. - Esposito jest bardzo lojalnym facetem, a on i Beckett są jak brat i siostra, nic więc dziwnego, że Ryan bardzo zawiódł jego zaufanie - dodaje.

Marlowe zdradza też, że w 5. serii widzowie mogą spodziewać się powrotu ojca Beckett - Jima (Scott Paulin). Jak przyznaje: - Nie ma lepszego sposobu sceny komediowe jak pokazanie relacji nowy chłopak-ojciec. Może dojdzie nawet do wspólnej kolacji pary z rodzicami?

Widzowie dowiedzą się też więcej o ojcu Castle’a, jednak sam twórca nie do końca umie powiedzieć, jak rozwinie się jego historia - To naprawdę delikatny temat. Mamy kilka pomysłów, ale musimy zobaczyć, jak się one rozwiną, a to zajmie nam kolejny miesiąc ...- przyznaje.

Możemy się też spodziewać tradycyjnego już, dwuczęściowego odcinka, który będzie zawierał dużo wątków osobistych. Poza tym już w pierwszym epizodzie powróci Maddox, który obiecał posłać Beckett "do piachu". Zobaczymy też sypialnię Kate i dowiemy się, czy naprawdę ma tatuaż...

 


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Castle | Nathan Fillion | Stana Katic | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje