Reklama

Castle

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 1065
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Castle": Pisarz na tropie zbrodni

Dlaczego morderca odtwarza sytuacje opisane w kryminałach? To makabryczny eksperyment maniaka czy sprawka autora książek? Pisarz wkracza do świata prawdziwych zbrodni.

Ciało zamordowanej kobiety jest obsypane płatkami róż, a na jej oczach leżą dwa kwiaty słonecznika. To makabryczna i szczegółowa inscenizacja sceny z powieści Richarda Castle'a (Nathan Fillion).

Reklama

Potem dochodzi do kolejnych zbrodni, znowu według książkowego scenariusza. Pisarz jest przesłuchiwany jako świadek. Trafia też na listę podejrzanych.

Detektyw Kate Beckett (Stana Katic) demaskuje w końcu prawdziwego zbrodniarza, ale okazuje się, że wciąż będzie miała kontakt z pisarzem. Burmistrz Nowego Jorku, miłośnik jego książek, chce, żeby Castle był jej stałym pomocnikiem. W ten sposób zbierze materiały do kolejnych powieści.

Pani detektyw jest wściekła, bo i bez amatora plączącego się w miejscach zbrodni ma dosyć problemów. Ale życzeń burmistrza się nie lekceważy. Zresztą może pisarz na coś się przyda, bo jest wolny od policyjnej rutyny i ma oko do szczegółów.

Obecnie "Castle" należy do najpopularniejszych seriali kryminalnych w USA.

IP

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nathan Fillion | Stana Katic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje