Reklama

Castle

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 1058
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Castle": Bądź jak Richard Castle!

Chcieliście kiedyś poczuć się jak znany pisarz powieści kryminalnych? Jeżeli tak, to mamy dla was niespodziankę.

Serwis Click.pl przygotował dla fanów serialu "Castle" nie lada gratkę. Mogą oni zagrać w grę spod znaku "hidden objects" inspirowaną serialem stacji ABC.

Reklama

Dzięki grze można doświadczyć, jak to jest być przenikliwym detektywem, który rozwiązuje fascynujące zagadki każdego dnia, przeszukiwać miejsca zbrodni, znajdywać właściwe obiekty, które krok po kroku przybliżają do rozwiązania zbrodni.

Po zebraniu dowodów, na gracza czeka ich analiza na posterunku policji, bazie, którą można rozbudować i rozwijać.

W rozgrywce pomagają postacie znane z serialu - Kate Beckett, Lanie Parish, Richard Castle, Javier Esposito i Kevin Ryan.

Każdy, kto lubi serial, na podstawie którego stworzona została ta gra, pokocha ją od pierwszego kliknięcia! Jeśli natomiast nie widzieliście jeszcze żadnego odcinka, gra wprowadzi was i wciągnie w arcyciekawe przygody duetu Castle-Beckett na dobre.

A co słychać w serialu?

W ósmym sezonie "Castle" para głównych bohaterów - autor powieści kryminalnych Richard Castle i jego świeżo poślubiona żona, detektyw nowojorskiej policji Kate Beckett - po raz kolejny stawią czoła wyzwaniom nie tylko zawodowym, ale i osobistym.

Najnowsze odcinki można obejrzeć na kanale 13. Ulica. W produkcji występują Nathan Fillion, Stana Katic, Susan Sullivan, Seamus Deaver, Jon Huertas. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje