Canal+: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 24
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zakończono zdjęcia do nowej pikantnej produkcji. Premiera wkrótce

Zakończono zdjęcia do nowego tytułu Canal+ - "Algorytm miłości". To satyryczny i groteskowy serial komediowy osadzony w świecie bikini reality show. W roli prowadzącego zobaczymy Michała Czerneckiego. Premiera wkrótce.

"Algorytm miłości": Fabuła i obsada

Kilkunastu uczestników podejmuje się udziału w programie "Algorytm miłości". Show miało być kręcone w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą. Śmierć, ślub, abstynencja seksualna i wzmożona aktywność, nagłe zwroty akcji – to i jeszcze więcej już wkrótce w niepowtarzalnym "Algorytmie miłości"! No i do willowego basenu też raczej lepiej już nie wchodzić - czytamy w opisie Canal+.

W roli prowadzącego występuje Michał Czernecki. "Zdjęcia do 'Algorytmu miłości' właśnie się zakończyły" - ogłasza w najnowszym filmie promującym produkcję. U jego boku wystąpią m.in.: Helena EnglertWiktoria Gąsiewska, Jakub Sasak, Małgorzata Socha, Karol Dziuba, Mateusz Dymidziuk, Katarzyna Gałązka, Adam Zdrójkowski, Aleksander Kaleta, Waleria Gorobets, Pola Błasik,  Kamil Piotrowski, Emilia Walus, Beata Ścibakówna, Dorota Chotecka, Katarzyna Borkowska, Ewa Gawryluk oraz Filip Lipiecki. W "Algorytmie miłości"  wystąpią także influencerzy, m.in. Marta Rentel i Grzegorz Milewski.

Reklama

Za reżyserię serialu odpowiada duet Michał Tylka ("Fanatyk") i Alek Pietrzak ("Planeta singli. Osiem historii", "Juliusz", "Czarna owca"), za scenariusz Łukasz Sychowicz, Mateusz Płocha, Mateusz Zimnowodzki i Marek Baranowski (odpowiedzialni za "The Office PL" oraz "Kiedy ślub?"), a za produkcję odpowiada Beata Ryczkowska i Filip Bałdyga z CANAL+ oraz Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z Jake Vision DGA.

"Algorytm miłości": Kiedy premiera?

Premiera serialu "Algorytm miłości" już wkrótce tylko w CANAL+ online i CANAL+ Premium.

Czytaj więcej: Najnowsze wieści z planu "Stranger Things"! Fani długo na to czekali

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Algorytm miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy