Canal+: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 24
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wschodzące gwiazdy "Algorytmu miłości". Te nazwiska to przyszłość polskiego kina

Na platformie Canal+ Online zadebiutowało aż 10 odcinków nowego polskiego serialu o tytule "Algorytm miłości". W role główne u boku Michała Czerneckiego wcielili się między innymi: Wiktoria Gąsiewska, Helena Englert czy Karol Dziuba. Nowa produkcja to kopalnia polskich talentów. Poniżej zdradzamy, z jakich produkcji możecie ich kojarzyć.

"Algorytm miłości": O czym jest serial?

Kilkunastu uczestników podejmuje się udziału w programie "Algorytm miłości". Show miało być kręcone w słonecznej Hiszpanii, jednak ze względu na skandal z poprzedniego sezonu i ograniczenia budżetowe zamiast zagranicznych plaż czeka na nich willa pod Warszawą. Śmierć, ślub, abstynencja i wzmożona aktywność, nagłe zwroty akcji – to i jeszcze więcej w "Algorytmie miłości" - czytamy w opisie Canal+.

10 odcinków serialu "Algorytm miłości" jest dostępne od 22 maja w Canal+ Online.

Waleria Gorobets

Waleria Gorobets, która w "Algorytmie miłości" wciela się w postać Wanessy, to absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Debiutowała już w wieku ośmiu lat - w "Na Wspólnej". Pojawiła się też w innych polskich serialach: "O mnie się nie martw", "Leśniczówka", "Zakochani po uszy" czy "Papiery na szczęście", gdzie wcielała się w Ninę. Jeśli chodzi o kino, to jak na razie oglądaliśmy ją na drugim i trzecim planie, m.in. w takich filmach, jak: "Dziewczyny z Dubaju", "Wygrać marzenia", "Pod wiatr", "Na chwilę na zawsze". W zeszłym roku zagrała m.in. w filmie "Apokawixa".

Reklama

Mateusz Dymidziuk

Mateusz Dymidziuk w "Algorytmie miłości" gra bohatera o imieniu Denis. Jest absolwentem wrocławskiej filii Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Do tej pory widzowie mogli go oglądać w popularnych polskich serialach ("Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe). Jego największą dotychczasową rolą jest ta w "Świętym", gdzie wcielał się w postać policjanta Kuby Kosa oraz w "Papierach na szczęście", w których grał Patryka.

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska rozpoczęła swoją przygodę przed kamerami od mocnego akcentu. Jako kilkulatka zagrała w filmie "Jasminum". Następnie pojawiła się m.in. w serialach: "rodzinka.pl" i "Kowalscy kontra Kowalscy". Od 2016 roku gra w "Barwach szczęścia", a jej bohaterka - Oliwia - jest jedną z głównych postaci w produkcji. 

W "Algorytmie miłości" wciela się w postać Iwony.

Katarzyna Gałązka

Można powiedzieć, że rok 2024 dla Katarzyny Gałązki należy do udanych pod względem zawodowym. Dopiero co w kinach premierę miał film o tytule "Supersiostry", w którym zagrała jedną głównych ról. Z kolei w "Algorytmie miłości" wciela się w bohaterkę o imieniu Sandra. Wcześniej zagrała m.in. w "#BringBackAlice" czy "Morderczynie".

Helena Englert

Helena Englert, która w "Algorytmie miłości" sportretowała postać Dagmary, zadebiutowała na dużym ekranie w wieku... dwóch lat. W 2002 roku zagrała w "Superprodukcji" w reżyserii Juliusza Machulskiego. Na następną rolę w wykonaniu dziecięcej aktorki przyszło czekać 11 lat, gdy w 2013 dostała rolę Kasi w filmie "Układ zamknięty" Ryszarda Bugajskiego, gdzie zagrała wraz z matką, Beatą Ścibakówną. Sporą popularność przyniósł jej serial "Barwy szczęścia".

Helena Englert wystąpiła w wielu serialach telewizyjnych, między innymi w "W rytmie serca", "O mnie się nie martw", "Diagnoza", "Wojenne dziewczyny", "Znaki" czy "Żywioły Saszy". Próbowała również swoich sił w dubbingu - podkładała głos Edith w filmie animowanym "Minionki rozrabiają" (2013 rok) oraz "Gru, Dru i Minionki" (w 2017 roku). 

Niedawno młodą gwiazdę mogliśmy natomiast oglądać w filmie Marii Sadowskiej - "Pokusa" oraz w serialu HBO Max "#BringBackAlice".

Karol Dziuba

Karol Dziuba do tej pory grał w znanych serialach m.in. "O mnie się nie martw", "Przyjaciółki", "Stulecie Winnych", "Rodzina na Maxa" czy "Korona królów" - ostatnio jednak otrzymuje role główne. 

To on wciela się w postać Władysława Kargula w filmie "Sami swoi. Początek" w reżyserii Artura Żmijewskiego. Jest też głównym bohaterem w serialu TVP "Dewajtis" na podstawie jednej z najpoczytniejszych powieści Marii Rodziewiczówny. 

W "Algorytmie miłości" sportretował postać Alberta o pseudonimie "Dragon".

Kamil Piotrowski

Kamil Piotrowski w "Algorytmie miłości" zagrał drugoplanowego bohatera o imieniu Krzysiek. Karierę aktorską rozpoczął od występu w filmie "1800 gramów" w 2019 roku. Później przyszłe role w takich produkcjach jak "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", serialach "W głębi lasu" (2020) i "Kuchnia" (2021). Rola Tagara w "Infamii" przyniosła mu jak do tej pory największą sławę.

Czytaj więcej: Sławę przyniósł mu serial Netfliksa. O młodym polskim aktorze będzie jeszcze głośniej

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy